Jyväskylän kaupungin opinto-ohjaajat

LV. 2018-2019

Koulu Opinto-ohjaaja Puhelinnumero Sähköposti
Huhtasuon yhtenäiskoulu Kirsi Myyrä
Jyri Ylönen
050 5248417
050 3023081
kirsi.myyra@jkl.fi
jyri.ylonen@jkl.fi
Kilpisen koulu Merja Pulkkinen
Tiina Rintala
050 599 6013
050 599 6014
merja.pulkkinen@jkl.fi
tiina.rintala@jkl.fi
Korpilahden yhtenäiskoulu Laura Rauste 014 266 4631 laura.rauste@jkl.fi
Kristillinen koulu Heli Ahola 044 799 1013 heli.ahola@kristillinenkoulu.fi
Kuokkalan yhtenäiskoulu Jenni Pelkonen
Jana Toivanen
050 562 3016
050 562 3017
jenni.pelkonen@jkl.fi
jana.toivanen@jkl.fi
Mankolan yhtenäiskoulu Annaliisa Häkkinen
Mia Pölönen
050 438 6852
050 468 2517
annaliisa.hakkinen@jkl.fi
mia.polonen@jkl.fi
Normaalikoulu Riitta Liisa Lehtivaara
Tarja Tähkänen
040 805 3073
040 805 3073
riitta.liisa.lehtivaara@norssi.jyu.fi
tarja.tahkanen@norssi.jyu.fi
Palokan yhtenäiskoulu Sonja Stenholm-Hokkanen
Susanna Borel
050 561 6103
050 561 6068
sonja.stenholm-hokkanen@jkl.fi
susanna.borel@jkl.fi
Säynätsalon yhtenäiskoulu Jari Moijanen 050 311 8092 jari.moijanen@jkl.fi
Tikkakosken yhtenäiskoulu Johanna Katajainen
Paula Jokinen
050 5960 320
050 311 8293
johanna.katajainen@jkl.fi
paula.jokinen@jkl.fi
Vaajakosken yhtenäiskoulu Lauri Poutamo
Esko Tuppurainen
040 585 0257
040 5851676
lauri.poutamo@jkl.fi
esko.tuppurainen@jkl.fi
Vaajakummun koulu Merja Rautio-Jukarainen 050 4477960 merja.rautio-jukarainen@jkl.fi
Viitaniemen koulu Heli Jakosuo
Sanna-Leena Knuutti
0405899264
050 351 2064
heli.jakosuo@jkl.fi
sanna-leena.knuutti@jkl.fi