Puuppolan koulu

Jyväskylän perusopetuksen koulutyytyväisyys- ja oppilaskysely

Jyväskylän perusopetuksen koulutyytyväisyyskysely ja oppilaskysely toteutetaan ajalla 6.-20.3.2024. 

Säännöllisin väliajoin toteutettavissa kyselyissä kerätään 1.-9.-luokkalaisten ja heidän huoltajiensa näkemyksiä oppimiseen ja koulussa oppilaan hyvinvointiin liittyvistä asioista. Vuosiluokkien 7-9 kysely sisältää myös oppilaanohjaukseen liittyviä kysymyksiä. Oppilaskyselyn teemat ovat samankaltaisia huoltajien kyselyn kanssa, joten sisältö on vertailtavissa huoltajien näkemyksiin. 

Oppilaskysely 1.-2.-luokkalaisille https://zef.fi/s/d6veeu56/

Oppilaskysely 3.-9.-luokkalaisille https://zef.fi/s/aynkaov3/
https://zef.fi/s/aynkaov3/

Koulutyytyväisyyskysely huoltajille https://zef.fi/s/42pqwv2m/

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 14

1 April 2024 Thursday
2 April 2024 Thursday
3 April 2024 Thursday
4 April 2024 Thursday
5 April 2024 Thursday
6 April 2024 Thursday
7 April 2024 Thursday

Viikko 15

8 April 2024 Thursday
9 April 2024 Thursday
10 April 2024 Thursday
11 April 2024 Thursday
12 April 2024 Thursday
13 April 2024 Thursday
14 April 2024 Thursday

Viikko 16

15 April 2024 Thursday
16 April 2024 Thursday
17 April 2024 Thursday
19 April 2024 Thursday
20 April 2024 Thursday
21 April 2024 Thursday

Viikko 17

22 April 2024 Thursday
23 April 2024 Thursday
24 April 2024 Thursday
25 April 2024 Thursday
26 April 2024 Thursday
27 April 2024 Thursday
28 April 2024 Thursday

Viikko 18

29 April 2024 Thursday
30 April 2024 Thursday
1 May 2024 Thursday
2 May 2024 Thursday
3 May 2024 Thursday
4 May 2024 Thursday
5 May 2024 Thursday
Ilmoittautuminen avoinna
Ilmoittautuminen alkaa myöhemmin
Ilmoittautuminen tehty
Ilmoittautuminen ei ole avoinna

Työ- ja loma-ajat 2023-2024

Lukuvuosi 2023-2024

Syyslukukausi alkaa keskiviikkona 9.8.2023 
syysloma 16.-20.10.2023 (viikko 42)
syyslukukausi päättyy 21.12.2023
joululoma 22.12.2023-6.1.2024

Kevätlukukausi alkaa maanantaina 8.1.2024
talviloma 26.2.-1.3.2024 (viikko 9)
koulu päättyy lauantaina 1.6.2024

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä