Halssilan koulu

Halssilan koulun kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko23

1 June 2020 Thursday
2 June 2020 Thursday
3 June 2020 Thursday
4 June 2020 Thursday
5 June 2020 Thursday
6 June 2020 Thursday
7 June 2020 Thursday

Viikko24

8 June 2020 Thursday
9 June 2020 Thursday
10 June 2020 Thursday
11 June 2020 Thursday
12 June 2020 Thursday
13 June 2020 Thursday
14 June 2020 Thursday

Viikko25

15 June 2020 Thursday
16 June 2020 Thursday
17 June 2020 Thursday
18 June 2020 Thursday
19 June 2020 Thursday
20 June 2020 Thursday
21 June 2020 Thursday

Viikko26

22 June 2020 Thursday
23 June 2020 Thursday
24 June 2020 Thursday
25 June 2020 Thursday
26 June 2020 Thursday
27 June 2020 Thursday
28 June 2020 Thursday

Viikko27

29 June 2020 Thursday
30 June 2020 Thursday
1 July 2020 Thursday
2 July 2020 Thursday
3 July 2020 Thursday
4 July 2020 Thursday
5 July 2020 Thursday
Ilmoittautuminen

Jyväskylän kaupungin oppilas- ja opiskeluhuollon laajentuneet etäpalveluajat

Koulukuraattori Suvi: 014 266 8433 / 050 5300 395 arkipäivisin klo 12-13
Koulupsykologi Sari-Maarika: 014 266 2522 / 050 522 1886 arkipäivisin klo 12-13.

Oppilas- ja opiskelijahuollon asiakastyö toteutetaan ensisijaisesti etävastaanottona puhelimen, Skypen tai Teamsin välityksellä. Myös perhetapaamisia on järjestetty onnistuneesti Teams-yhteydellä.