Tammen Tietäjät

Tietäjien viikko-ohjelma

KLO Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai
6..30-8.20 Päiväkodin puolella leikkiä ja  aamupala
8.20-9 ulkoilua ulkoilua ulkoilua ulkoilua ulkoilua
9-9.45 Ulkoilua päiväkodin
pihalla
Eskareiden oma
tunti
Suvin enkku/
Metsäpäivä eo+1lk
Eskareiden oma
tunti
Eskareiden oma
tunti
10-10.45 Eskarin omaa
toimintaa
Alkuluokka toimintaa
eo, 1lk, 2lk
Metsäpäivä
eo+1lk
Alkuluokka toimintaa
eo, 1lk, 2lk
Alkuluokka toimintaa
eo, 1lk, 2lk
10.45-11.30 Ruokailu ja 
ulkoulua
Ruokailu ja
ulkoulua
Metsäpäivä Ruokailu ja
ulkoulua
Ruokailu ja
ulkoulua
11.30-13 Eskarin omaa
toimintaa
+eo, 1lk
leikkiä
Alkuluokka toimintaa
eo, 1lk +
leikkiä
Ruokailu 11.50+
leikkiä eo+1lk
Alkuluokka toimintaa
eo, 1lk +
leikkiä
Alkuluokka toimintaa
eo, 1lk, 2lk +
leikkiä
13-13.40          
13.40-16          
16-17          

TAMMEN TIETÄJÄT

Tammen Tietäjät on esiopetusryhmä, joka toimii alkuluokassa yhdessä 1. ja 2. luokalaisten kanssa Riihivalkaman koulun tiloissa.

Tammen Tietäjät

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko44

28 October 2019 Thursday
29 October 2019 Thursday
30 October 2019 Thursday
31 October 2019 Thursday
1 November 2019 Thursday
2 November 2019 Thursday
3 November 2019 Thursday

Viikko45

4 November 2019 Thursday
5 November 2019 Thursday
6 November 2019 Thursday
7 November 2019 Thursday
8 November 2019 Thursday
9 November 2019 Thursday
10 November 2019 Thursday

Viikko46

11 November 2019 Thursday
12 November 2019 Thursday
13 November 2019 Thursday
14 November 2019 Thursday
15 November 2019 Thursday
16 November 2019 Thursday
17 November 2019 Thursday

Viikko47

18 November 2019 Thursday
19 November 2019 Thursday
20 November 2019 Thursday
21 November 2019 Thursday
22 November 2019 Thursday
23 November 2019 Thursday
24 November 2019 Thursday

Viikko48

25 November 2019 Thursday
26 November 2019 Thursday
27 November 2019 Thursday
28 November 2019 Thursday
29 November 2019 Thursday
30 November 2019 Thursday
1 December 2019 Thursday
Ilmoittautuminen