Yhteystiedot

Henkilökunnan yhteystiedot

Rehtori Jari Saaranen 044-4456 236
jari.saaranen@haapajarvi.fi
Luokanopettaja,
vararehtori
Tarja Olkkonen 044-4456 230
tarja.olkkonen@haapajarvi.fi
Kanslia klo 8-12 Helena Tikanmäki 044-4456 235
helena.tikanmaki@haapajarvi.fi
Opettajainhuone   044-4456 255
Keittiö Päivi Hämeenniemi 044-4456 237
martinmaki.keittio@haapajarvi.fi
Kiinteistönhoitaja
Esa Hosio
Janne Ahola
044-4456 238
esa.hosio@haapajarvi.fi
Aamu- ja iltapäiväkerhotoiminta
Tiina Ahola
Sanna Toivola
044-4456 288
tiina.ahola@haapajarvi.fi
sanna.toivola@haapajarvi.fi
Laaja-alainen erityisopettaja Marjo Puputti

044-4456 258
marjo.puputti@haapajarvi.fi
Kiertävä erityisopettaja Riitta Mäntylä

044-4456 226
riitta.mantyla@haapajarvi.fi
Pienryhmät
Suvi Huhta
Marita Seppälä
Sari Manninen
Airi Räisälä

Essi Vehkalahti
044-4456 256
suvi.huhta@haapajarvi.fi
marita.seppala@haapajarvi.fi
sari.manninen@haapajarvi.fi
airi.raisala@haapajarvi.fi
044-4456 443
essi.vehkalahti@haapajarvi.fi
Esiopetus
Marjut Kekkonen
Auli Tuominen
Päivi Siniketo sij.Annika Iso-Junno
044-4456 289
marjut.kekkonen@haapajarvi.fi
auli.tuominen@haapajarvi.fi
annika.iso-junno@haapajarvi.fi
Terveydenhoitaja Ritva Kankaanpää

044-4456 239
ritva.kankaanpaa@selanne.net
Koulukuraattori Anne Nevasaari 044-4456 152
anne.nevasaari@haapajarvi.fi
Koulupsykologi Riikka Holappa 044-4456 203
riikka.holappa@haapajarvi.fi
     

Opettajat:
e-mail: etunimi.sukunimi@haapajarvi.fi
Yhteydenotot myös Wilman kautta.