Yhteystiedot

Henkilökunnan yhteystiedot

Rehtori Jari Saaranen 044-4456 236
jari.saaranen@haapajarvi.fi
Luokanopettaja,
vararehtori
Tarja Olkkonen 044-4456 230
tarja.olkkonen@haapajarvi.fi
Kanslia klo 8-12 Helena Tikanmäki 044-4456 235
helena.tikanmaki@haapajarvi.fi
Opettajainhuone   044-4456 255
Keittiö   044-4456 237
martinmaki.keittio@haapajarvi.fi
Kiinteistönhoitaja Esa Hosio 044-4456 238
esa.hosio@haapajarvi.fi
Aamu-ja iltapäivätoiminnat ja
koulunkäynninohjaajat, 
vastaava 
Sanna Toivola 044-4456 288
sanna.toivola@haapajarvi.fi
Aamu- ja iltapäivätoiminta 1.-2.lk   044-4456 140
Aamu- ja iltapäivätoiminta esiopetus   044-4456 452
Laaja-alainen erityisopettaja Sari Manninen

044-4456 258
sari.manninen@haapajarvi.fi
Kiertävä erityisopettaja Riitta Mäntylä

044-4456 226
riitta.mantyla@haapajarvi.fi
Pienryhmät,
Pienryhmien iltapäivätoiminta
Erityisopettajat:


Suvi Huhta 
Airi Räisälä
Sirpa Aho, sij. Kaisu Luomala

Marita Seppälä
Essi Vehkalahti
044-4456 256

suvi.huhta@haapajarvi.fi
airi.raisala@haapajarvi.fi
kaisu.luomala@haapajarvi.fi

044-4456 443
marita.seppala@haapajarvi.fi
essi.vehkalahti@haapajarvi.fi
Esiopetus
Annika Iso-Junno
Marjut Kekkonen
Auli Tuominen
044-4456 289
annika.iso-junno@haapajarvi.fi
marjut.kekkonen@haapajarvi.fi
auli.tuominen@haapajarvi.fi
Terveydenhoitaja Ritva Kankaanpää

044-4456 239
ritva.kankaanpaa@selanne.net
Koulukuraattori Anne Nevasaari 044-4456 152
anne.nevasaari@haapajarvi.fi
Koulupsykologi Riikka Holappa 044-4456 203
riikka.holappa@haapajarvi.fi
     

Opettajat:
e-mail: etunimi.sukunimi@haapajarvi.fi
Yhteydenotot myös Wilman kautta.

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä