Yhteystiedot

Henkilökunnan yhteystiedot

Rehtori Jari Saaranen 044-4456 236
jari.saaranen@haapajarvi.fi
Luokanopettaja,
vararehtori
Tarja Olkkonen 044-4456 230
tarja.olkkonen@haapajarvi.fi
Kanslia klo 8-12 Helena Tikanmäki 044-4456 235
helena.tikanmaki@haapajarvi.fi
Keittiö   044-4456 237
martinmaki.keittio@haapajarvi.fi
Kiinteistönhoitaja Pekka Pietilä 044-4456 238
pekka.pietila@haapajarvi.fi
Aamu-ja iltapäivätoiminnat,
koulunkäynninohjaajat, vastaava 
Sanna Toivola 044-4456 288
sanna.toivola@haapajarvi.fi
Aamu- ja iltapäivätoiminta 1.-2.lk   044-4456 140
Aamu- ja iltapäivätoiminta esiopetus   044-4456 452
Laaja-alainen erityisopettaja Sari Manninen

044-4456 258
sari.manninen@haapajarvi.fi
Kiertävä erityisopettaja Essi Vehkalahti

044-4456 226
essi.vehkalahti@haapajarvi.fi
Pienryhmien
iltapäivätoiminta

Erityisopettajat:
















Sirpa Aho

Suvi Huhta 

Varpu Kaisto


Annika Iso-Junno


Airi Räisälä


Marita Seppälä
044-4456 256


sirpa.aho@haapajarvi.fi

suvi.huhta@haapajarvi.fi

varpu.kaisto@haapajarvi.fi
044-4456 443


annika.iso-junno@haapajarvi.fi



airi.raisala@haapajarvi.fi



marita.seppala@haapajarvi.fi
Esiopetus
Marjut Kekkonen
Auli Tuominen
Eija Viitakangas
044-4456 289
marjut.kekkonen@haapajarvi.fi
auli.tuominen@haapajarvi.fi
eija.viitakangas@haapajarvi.fi
Terveydenhoitaja Ritva Kankaanpää

044-4456 239
ritva.kankaanpaa@selanne.net
Koulukuraattori Satu Autio 044-4456 203
satu.autio@haapajarvi.fi
Koulupsykologi - -

Opettajat:
e-mail: etunimi.sukunimi@haapajarvi.fi
Yhteydenotot myös Wilman kautta.

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä