K. J. STÅHLBERGIN KOULU (ent. Martinmäen koulu)

Kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko13

29 March 2021 Thursday
30 March 2021 Thursday
31 March 2021 Thursday
2 April 2021 Thursday
3 April 2021 Thursday
4 April 2021 Thursday

Viikko14

5 April 2021 Thursday
6 April 2021 Thursday
7 April 2021 Thursday
8 April 2021 Thursday
9 April 2021 Thursday
10 April 2021 Thursday
11 April 2021 Thursday

Viikko15

12 April 2021 Thursday
15 April 2021 Thursday
16 April 2021 Thursday
17 April 2021 Thursday
18 April 2021 Thursday

Viikko16

19 April 2021 Thursday
20 April 2021 Thursday
21 April 2021 Thursday
22 April 2021 Thursday
23 April 2021 Thursday
25 April 2021 Thursday

Viikko17

26 April 2021 Thursday
27 April 2021 Thursday
28 April 2021 Thursday
29 April 2021 Thursday
30 April 2021 Thursday
1 May 2021 Thursday
2 May 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Haapajärven kaupungin koulujen lukuvuoden 2020-2021 työajat

Lukuvuoden työajat 

1.-6.lk syyslukukausi alkaa ke 12.8.2020

Esikoulun syyslukukausi alkaa ma 17.8.2020

Syysloma viikolla 43 19.-23.10.2020

Lukukauden päätöspäivä la 19.12.2020

Joululoma 20.12.2020 - 6.1.2021

Kevätlukukausi alkaa to 7.1.2021

Talviloma viikolla 10 eli 8.-12.3.2021

Pääsiäisloma 2.-5.4.2021

Lomapäivä pe 14.5.2021 (yksi lauantai on työpäivä)

Lukuvuoden päätöspäivä la 5.6.2021

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä