Yhteystiedot

Yhteystiedot

 
             
      Neulamäen koulu
Pinokuja 6
70150 KUOPIO
     
     
Opettajienhuone
 
0447184683
 
     
Koulusihteeri

Ulla Hujanen
ma, ti, to, pe klo 7-14

0447184682

ulla.hujanen@kuopio.fi
      Rehtori uusi rehtori aloittaa 1.8.2020    
             
      Va. rehtori Yrjö Knuutinen (30.7. saakka) 0447184337 yrjo.knuutinen@kuopio.fi
      Va. apulaisjohtaja Heli Kultala 0447184180 heli.kultala@opedu.kuopio.fi
             
      Oppilaanohjaaja Anne Silvennoinen  0447184235 anne.silvennoinen@opedu.kuopio.fi
      Erityisopettaja Päivi Torvinen 0447184615

paivi.torvinen@opedu.kuopio.fi

      Erityisluokanopettaja, luokat 7-9 Kristiina Lehtoluoto 0447184396 kristiina.lehtoluoto@opedu.kuopio.fi
      Erityisluokanopettaja, luokat 1-6

Riikka Pasanen 0447184338


riikka.pasanen@opedu.kuopio.fi

      Kouluterveydenhoitaja Katja Putkonen 0447184168 katja.putkonen@kuopio.fi
      Koulukuraattori Mari Volanen 0447184047 mari.volanen@kuopio.fi
      Koulupsykologi Tiia Elonsalo 0447181915 tiia.elonsalo@kuopio.fi
             
      Kiinteistönhoito Servican HelpDesk
Kati Luoma
0444260400
0444260205
 
      Käsityö Jussi Linnilä 0447184686 jussi.linnila@opedu.kuopio.fi
      Kotitalous Saara Miilunpohja 0447184691 saara.miilunpohja@opedu.kuopio.fi
             
      Kouluravintolan palveluvastaava

Inna Zerkina

0444260727 neulamaki.ruokapalvelut@servica.fi