Yhteystiedot

Yhteystiedot

 
             
      Neulamäen koulu
Pinokuja 6
70150 KUOPIO
     
     
Opettajienhuone
 
0447184683
 
     
Koulusihteeri

Ulla Hujanen
ma, ti, to, pe klo 7-14.45

0447184682

ulla.hujanen@kuopio.fi
      Rehtori Erja Kokkonen 0447184681 erja.kokkonen@kuopio.fi
             
       Apulaisjohtaja Heli Kultala 0447184180 heli.kultala@kuopio.fi

        sij. Jonna Kähäri 0447181877 jonna.kahari@kuopio.fi
      Oppilaanohjaaja Anne Silvennoinen  0447184235 anne.silvennoinen@opedu.kuopio.fi
      Erityisopettaja Päivi Torvinen 0447184615

paivi.torvinen@opedu.kuopio.fi

      Erityisluokanopettaja, luokat 7-9 Kristiina Lehtoluoto 0447184396 kristiina.lehtoluoto@opedu.kuopio.fi
      Erityisluokanopettaja, luokat 1-6 Riikka Pasanen 0447184338


riikka.pasanen@opedu.kuopio.fi

      Resurssiopettaja/erityisopettaja Sirpa Väänänen  0447184357 sirpa.vaananen@opedu.kuopio.fi
             
      Kouluterveydenhoitaja Katja Putkonen 0447184168 katja.putkonen@kuopio.fi
      Koulukuraattori Mari Volanen 0447184047 mari.volanen@kuopio.fi
      Koulupsykologi Tiia Elonsalo 0447181915 tiia.elonsalo@kuopio.fi
      Iltapäivätoiminta, Neulamäen koulu Laura Jääskeläinen, vastuuohjaaja, Alavan srk
ip-ohjaaja Jaana Nikoskelainen
0447181008  
      Kiinteistönhoito Servican HelpDesk
Kati Luoma
0444260400
0444260205
 
      Siivous

Kay Kyaw
Irina Medvedev
aamuvuoro
iltapäivävuoro


0444261666
0444261662




      Kouluravintolan palveluvastaava

Inna Zerkina

0444260727 neulamaki.ruokapalvelut@servica.fi


Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä