Savukosken suunta
Savukosken suunta
Liikenneyhteys käytössä maanantaista perjantaihin koulupäivinä. Koulujen loma-aikoina linjaa ei ajeta.
Liikennöitsijä Jbus Oy, 0400 291 582
Aikataulu
Elijaksentie | 07:45 | Sodankylä | 15:00 |
Aikioniementie | 07:50 | Mantovaara | 15:09 |
Kelupirtti | 07:53 | ||
Puolakkavaara | 08:04 | Siurunmaa | 15:19 |
Myllykylänpää | 08:18 | Myllykylänpää | 15:27 |
Siurunmaa | 08:24 | Puolakkavaara | 15:35 |
Välimaa | 08:26 | Kelujärvi | 15:40 |
Mantovaara th | 08:31 | ||
Koulu | 08:37 |
Liikennöitsijä Jbus Oy, 0400 291 582,
Klo 13 Sodankylästä lähtevä Matkahuollon linja, aikataulut tähän matkahuollon sivuilta.