Outokummun lukio

Yhteystiedot

Outokummun lukion opintotoimisto on avoinna
ma - ke klo 8.00 - 15.00.
Puhelimitse koulusihteerin tavoittaa ma - pe
koulupäivinä numerosta 044 755 9270.


Rehtori / opinto-ohjaaja:
Juhani Räsänen
044 755 9277
juhani.rasanen@edu.outokummunkaupunki.fi
Koulusihteeri:
Päivi Kolehmainen
044 755 9270
paivi.kolehmainen@edu.outokummunkaupunki.fi
Vararehtori:
Kaisa Haapasalo
044 755 9278
kaisa-leena.haapasalo@edu.outokummunkaupunki.fi
Opettajien huone:
044 755 9278 HUOM! Ei tekstiviestejä!
Sähköpostit opettajille:
etunimi.sukunimi@edu.outokummunkaupunki.fi
Käyntiosoite:
Kaivosmiehenpolku 5
83500 OUTOKUMPU

Katso ajo-ohje tästä.
Kävellen saapuvalle ohjeet täällä.
Laskutusosoite:
Outokummun kaupunki
Ostolaskut
PL 47
83501 Outokumpu
Kuraattori:
Leena Saikkonen
050 342 0128
leena.saikkonen@riveria.fi
Opiskeluterveydenhoitaja:
Pirita Koistinen
013 - 330 5171
pirita.m.koistinen@siunsote.fi


Kiinteistönhoito: 044 755 9372 

Siivoushenkilöstö: 044 755 9404
Kouluruokailu
044 755 9538 keskuskeittiö
044 755 9275 koulun keittiö
   

Lukion kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko44

28 October 2019 Thursday
29 October 2019 Thursday
30 October 2019 Thursday
31 October 2019 Thursday
1 November 2019 Thursday
2 November 2019 Thursday
3 November 2019 Thursday

Viikko45

4 November 2019 Thursday
5 November 2019 Thursday
6 November 2019 Thursday
7 November 2019 Thursday
8 November 2019 Thursday
9 November 2019 Thursday
10 November 2019 Thursday

Viikko46

11 November 2019 Thursday
13 November 2019 Thursday
14 November 2019 Thursday
15 November 2019 Thursday
16 November 2019 Thursday
17 November 2019 Thursday

Viikko47

18 November 2019 Thursday
19 November 2019 Thursday
20 November 2019 Thursday
21 November 2019 Thursday
22 November 2019 Thursday
23 November 2019 Thursday
24 November 2019 Thursday

Viikko48

25 November 2019 Thursday
26 November 2019 Thursday
27 November 2019 Thursday
28 November 2019 Thursday
29 November 2019 Thursday
30 November 2019 Thursday
1 December 2019 Thursday
Ilmoittautuminen