Outokummun lukio

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko39

27 September 2021 Thursday
28 September 2021 Thursday
29 September 2021 Thursday
30 September 2021 Thursday
1 October 2021 Thursday
2 October 2021 Thursday
3 October 2021 Thursday

Viikko40

4 October 2021 Thursday
5 October 2021 Thursday
6 October 2021 Thursday
7 October 2021 Thursday
8 October 2021 Thursday
9 October 2021 Thursday
10 October 2021 Thursday

Viikko41

11 October 2021 Thursday
12 October 2021 Thursday
13 October 2021 Thursday
14 October 2021 Thursday
16 October 2021 Thursday
17 October 2021 Thursday

Viikko42

18 October 2021 Thursday
19 October 2021 Thursday
20 October 2021 Thursday
21 October 2021 Thursday
22 October 2021 Thursday
23 October 2021 Thursday
24 October 2021 Thursday

Viikko43

25 October 2021 Thursday
26 October 2021 Thursday
27 October 2021 Thursday
28 October 2021 Thursday
29 October 2021 Thursday
30 October 2021 Thursday
31 October 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Seuraavat tapahtumat

Yhteystiedot

Outokummun lukion opintotoimisto on avoinna
ma - to klo 8.00 - 15.00. Perjantaisin toimisto on suljettu.
Puhelimitse koulusihteerin tavoittaa ma - to
kouluaikana numerosta 044 755 9270.


Rehtori / opinto-ohjaaja:
Juhani Räsänen
044 755 9277
juhani.rasanen@edu.outokummunkaupunki.fi
Koulusihteeri:
Päivi Kolehmainen
044 755 9270
paivi.kolehmainen@edu.outokummunkaupunki.fi
Vararehtori:
Kaisa Haapasalo
044 755 9278
kaisa-leena.haapasalo@edu.outokummunkaupunki.fi
Opettajien huone:
044 755 9278  HUOM! Ei tekstiviestejä
Sähköpostit opettajille:
etunimi.sukunimi@edu.outokummunkaupunki.fi
Käyntiosoite:
Kaivosmiehenpolku 5
83500 OUTOKUMPU

Katso ajo-ohje tästä.
Kävellen saapuvalle ohjeet täällä.
Laskutusosoite:
Outokummun kaupunki
Ostolaskut
PL 47
83501 Outokumpu
Viite: Lukio
Kuraattori:
Katja Laine
0503420128
katja.laine@riveria.fi
Opiskeluterveydenhoitaja:
Heidi Tirkkonen
013 - 330 5171

Erityisopettaja:
Tiina Reinikainen
050 452 5712
Kouluruokailu
044 755 9538 keskuskeittiö
044 755 9275 koulun keittiö
Koulupsykologi:
Minna Eskelinen
013 330 7264
minna.eskelinen@siunsote.fi
Siivoushenkilöstö: 044 755 9404

Kiinteistönhoito
: 044 755 9372

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä