Työajat ja tapahtumakalenteri

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko40

30 September 2019 Thursday
1 October 2019 Thursday
2 October 2019 Thursday
3 October 2019 Thursday
4 October 2019 Thursday
5 October 2019 Thursday
6 October 2019 Thursday

Viikko41

7 October 2019 Thursday
8 October 2019 Thursday
9 October 2019 Thursday
10 October 2019 Thursday
11 October 2019 Thursday
12 October 2019 Thursday
13 October 2019 Thursday

Viikko42

14 October 2019 Thursday
15 October 2019 Thursday
16 October 2019 Thursday
17 October 2019 Thursday
18 October 2019 Thursday
19 October 2019 Thursday
20 October 2019 Thursday

Viikko43

21 October 2019 Thursday
22 October 2019 Thursday
23 October 2019 Thursday
24 October 2019 Thursday
25 October 2019 Thursday
26 October 2019 Thursday
27 October 2019 Thursday

Viikko44

28 October 2019 Thursday
29 October 2019 Thursday
30 October 2019 Thursday
31 October 2019 Thursday
1 November 2019 Thursday
2 November 2019 Thursday
3 November 2019 Thursday
Ilmoittautuminen

Työ- ja loma-ajat lukuvuodelle 2018-2019

Syyslukukausi
Koulutyö alkaa 9.8.2018 klo 9.00
Syysloma on viikolla 42
Syyslukukauden viimeinen työpäivä on la 21.12.2018
Joululoma 23.12.2019-6.1.2020

Kevätlukukausi
Koulutyö alkaa ti 7.1.2020
Talviloma on viikolla 10
19.4.2020 Seurakuntayhteistyönpäivä, oppilaiden koulupäivä
Koulutyö päättyy 30.5.2020 lauantaina

Työ- ja vapaapäivät lukuvuodelle 2019-2020

Syyslukukausi 2019
Koulutyö alkaa 12.8.2019 klo 9.00
Syysloma vk 42
Syyslukukauden viimeinen koulupäivä on 21.12 lauantai


Kevätlukukausi 2020
Koulutyö alkaa 7.1.2020
Avoimet ovet la 11.1. Tämä on oppilaiden koulupäivä
Talviloma vk 10
19. 4 Seurakuntayhteistyön päivä, oppilaiden koulupäivä.
22.5. perjantai (helatorstain jälkeen) on vapaapäivä
Lukuvuosi päättyy 30.5 launtaina.