Toiminta

Päiväohjelma ja aukioloajat

Päiväkotipäivä sisältää erilaista ohjattua toimintaa, vapaata leikkiä, päivälevon sekä kaksi ulkoilua (säästä riippuen).
Aamupala klo 8
Ohjattua toimintaa / ulkoilua
Lounas klo 10:30-11->
Päivälepo
Välipala klo 13:30-14->
Iltapäivän ulkoilu klo 15-15:30->

Päiväkoti on avoinna maanantaista perjantaihin pääsääntöisesti kello 6.30-16.30. Mahdollisuus hoitoon on tarpeen mukaan myös aikaisemmin tai myöhempään.

Hoitoaikavaraukset tehdään päivähoidon Daisy-käyttöliittymään. Daisynet-linkki Tunnukset tähän saa kansliasta. Tulevan viikon hoitoaikavaraukset tulee tehdä tiistaihin klo 16 mennessä työvuoro- ym. suunnittelun vuoksi.

Tarjoamme myös päiväkohtaista hoitoa alle 6-vuotiaille hintaan
-alle 5h 15 e/pv
-yli 5h 25 e/pv

sekä iltaparkin Timantissa klo 17-20 välisenä aikana
-1h/8e
-3h/18e

Varaukset päiväkodin puhelimeen p. 050 448 7939

Päiväkodin tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko39

27 September 2021 Thursday
28 September 2021 Thursday
29 September 2021 Thursday
30 September 2021 Thursday
1 October 2021 Thursday
2 October 2021 Thursday
3 October 2021 Thursday

Viikko40

4 October 2021 Thursday
5 October 2021 Thursday
6 October 2021 Thursday
7 October 2021 Thursday
8 October 2021 Thursday
9 October 2021 Thursday
10 October 2021 Thursday

Viikko41

11 October 2021 Thursday
12 October 2021 Thursday
13 October 2021 Thursday
14 October 2021 Thursday
15 October 2021 Thursday
16 October 2021 Thursday
17 October 2021 Thursday

Viikko42

18 October 2021 Thursday
19 October 2021 Thursday
20 October 2021 Thursday
21 October 2021 Thursday
22 October 2021 Thursday
23 October 2021 Thursday
24 October 2021 Thursday

Viikko43

25 October 2021 Thursday
26 October 2021 Thursday
27 October 2021 Thursday
28 October 2021 Thursday
29 October 2021 Thursday
30 October 2021 Thursday
31 October 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä