Hamina

Valmennus Haminassa

Valmennuslajit lukuvuonna 2022 - 2023

Jalkapallo (Haminan urheilukenttä, talvella HaPK:n palloiluhalli)


Ari Mäenpää 040-5840059 ari.maenpaa(at)pp9.inet.fi
Juuso Laitinen 0400-611131 toiminnanjohtaja(at)hapk.fi

Pesäpallo klo 7.45 - 9.15 (Vallikenttä, talvella HaPK:n palloiluhalli)

Erik Lahti 040-7684466 erik.lahti98(at)gmail.com
Marko Hovi 044-5551474 marko.hovi(at)haminanpalloilijat.net


Yleisvalmennus (Haminan liikuntahalli, Haminan urheilukenttä)

Petri Kotro 0400-705 077 petri.kotro(at)hamina.fi
Kauppila Reijo 0400-802452 rkauppila(at)gmail.com
1.jakso.pdf
2.jakso.pdf
3.jakso.pdf


Suunnistus- ja juoksuvalmennus

Valtteri Heikkinen 045-2052388 vheikkinen.valmennus (at) gmail.com
EKA Suunnistus Jakso 1.pdf
EKA Suunnistus Jakso 2.pdf
EKA Suunnistus Jakso 3 osa 1.pdf


Jääkiekko tiistaisin (Haminan jäähalli)
Kristian Koskinen 044-3023023 kristian.koskinen(at)hotmail.com

Yleisvalmennus 

Mikko Paavola 045-8909112 mikko.rodman(at)gmail.com
Pappilansalmen koulun liikuntasali (ke&pe) ja Vehkalahden koulun liikuntasali (to)

Sami Jyrälä 045-78778619 sami.jyrala(at)wellpoint.fi
Vehkalahden koulun liikuntasali (ke)


Tarvittaessa ota yhteys akatemian toiminnanjohtajaan Jiri Auranen 044-7025731 jiri.auranen(at)kotka.fi

Myös muissa kuin yllä mainituissa johtoryhmän valitsemissa valmennuslajeissa voidaan antaa lajivalmennusta. Muutokset valmentajien osalta lukuvuoden aikana ovat mahdollisia.


 

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä