Kotka

Valmennus Kotkassa

Valmennuslajit lukuvuonna 2022-2023

Jalkapallo harjoitukset klo 7.45 - 9.15 (Arto Tolsa -areena, talvella Ruonalan halli)

Juho Luukkonen 0407657082 juho.luukkonen(at)fcktp.fi
Jonas Nyholm 044-2553392 jonsnyholm(at)gmail.com
Sami Rintanen 040-7295923 sami.rintanen(at)gmail.com
Teemu Valtonen 050-3004337 teemuvalto(at)gmail.com (fysiikka)


Jääkiekko (Karhulan jäähalli)

Mika Iltola 044-3435125 mika.iltola(at)titaanit.fi
Kristian Koskinen 050-3613829 junioripaallikko.titaanitky(at)gmail.com
Lukuvuosi2022-2023.pdf

Koripallo (pojat Karhuvuoren urheilutalo, tytöt Karhulan urheilutalo)

Pojat:
Michael Pounds 0440-581003 michaelpounds008(at)gmail.com
Pasi Leppänen 050-3138137 pasi.leppanen87(at)gmail.com
Pauna Ville (fysiikka)
Akatemian aamuharjoitussuunitelma 21-22.pdf

Tytöt:
Harri Mannonen 040-5332768 harrimannonen(at)hotmail.com
Pasi Pirkkalainen
Juha Hiltunen (fysiikka)


Taitoluistelu (Karhulan harjoitushalli)

Tatyana Lebedevan 045-876 6446 vastuuvalmentaja.kota (at) gmail.com

Uinti (tiistai Katariinan uimahalli, keskiviikko Karhulan uimahalli)

Pasi Järvinen 050-5187871, jarvinen.pasi(at)outlook.com

Tennis (Kotkan tennishalli)

Pasi Ahti 041-5022762 pasi.ahti(at)kymp.net
Vesa Ahti

Yleisurheilu (Ruonalan halli)

Antti Sihvonen 050-531 5941 antti.sihvonen(at)kotka.fi
JP Partanen


Yleisvalmennus

Leena Kaukiainen 041-5031167 leena.kaukiainen(at)kotka.fi, Huuma keskiviikko

Vesa Kaukiainen 041-5031169 vesa.kaukiainen(at)kotka.fi, HuumaGym/Karhulan koulu perjantai

Sami Jyrälä 045-78778619 sami.jyrala(at)wellpoint.fi, urheiluluokkien yleisvalmentaja (pe Karhula)

Eki Luukka 050-371 3027 ekiluukka(at)hotmail.com, Ruonala ti-ke ja Ekami Kotekon liikuntasali koulu perjantai
2.jakso.pdf


Mikko Paavola 045-8909112 mikko.rodman(at)gmail.com, urheiluluokkien yleisvalmentaja (ma Langinkoski)

Heidi Hamström 0440-434344 heidi.hamstrom(at)clubhuuma.fi, Kotkan lyseo perjantai

 

 

Alakoulujen liikuntakerho Urkkari 2022 - 2023

Liikuntakerho Urkkari antaa kerran viikossa monipuolisen harjoituksen 4.-5.luokkalaiselle urheilijalle.

Tavastilan koulu: Teppo Jokinen

Kyminkartanon koulu: Teppo Jokinen

Ruonalan koulu: JP Partanen

Haukkavuoren koulu: JP Partanen

Ota tarvittaessa yhteys akatemian toiminnanjohtajaan Jiri Auranen 044-702 5731 jiri.auranen(at)kotka.fi

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä