5.lk ja 6.lk. Jouni Hyytiäinen

Lukujärjestys

klo MA TI KE TO PE
8-9          
9-10 AI MA5/RUB6 AI YH EN5/M
10-11 LI EN5/MA6 YM YM MA5/RUB6
11-12 YM AI5/EN6 HI AI AI
12-13 KS5 KU MA EN5/MA6 LI
13-14 KS5 MU KS6  MA5/EN6 VTTA5
14-15     KS6  UE  
           

YH= yhteiskuntaoppi
YM= ympäristöoppi
VTTA= valinnainen taito-ja taideaine

Luokan kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko44

28 October 2019 Thursday
29 October 2019 Thursday
30 October 2019 Thursday
31 October 2019 Thursday
1 November 2019 Thursday
2 November 2019 Thursday
3 November 2019 Thursday

Viikko45

4 November 2019 Thursday
5 November 2019 Thursday
6 November 2019 Thursday
7 November 2019 Thursday
8 November 2019 Thursday
9 November 2019 Thursday
10 November 2019 Thursday

Viikko46

11 November 2019 Thursday
12 November 2019 Thursday
13 November 2019 Thursday
14 November 2019 Thursday
15 November 2019 Thursday
16 November 2019 Thursday
17 November 2019 Thursday

Viikko47

18 November 2019 Thursday
19 November 2019 Thursday
20 November 2019 Thursday
21 November 2019 Thursday
22 November 2019 Thursday
23 November 2019 Thursday
24 November 2019 Thursday

Viikko48

25 November 2019 Thursday
26 November 2019 Thursday
27 November 2019 Thursday
28 November 2019 Thursday
29 November 2019 Thursday
30 November 2019 Thursday
1 December 2019 Thursday
Ilmoittautuminen

Yhteystiedot

Jouni Hyytiäinen 0400-115679
Jouni.Hyytiainen@aanekoski.fi

English is fun !

index.png usa.jpeg

Wow-kirjasarjaan kuuluvat hyödylliset verkkomateriaalit, joissa voit käydä tekemässä kappaleisiin liittyviä sanasto- ja kielioppitehtäviä sekä kuunnella kappaleet ja sanastot. Nettitehtäviä kannattaa käydä tekemässä usein käsiteltävistä kappaleista - ja kokeen kertauksessa tehtävät ovat oiva apu !

Tarvitset sivustolle avaimen : 7muruja

Tästä pääset sivustolle : www.sanomapro.fi