Iltapäivätoiminta

Iltapäivätoiminta syksy 2019- 2020 kevät

muumi.jpg

Honkolan iltapäivätoiminnassa on kirjoilla 14 lasta. Ohjaajina toimivat koulunkäynninohjaajat Sanna Oksanen ja Sari Jämsen. 
Puhelinnumero iltapäivätoimintaan on 040 351 9559Tähän numeroon voi soittaa tai lähettää tekstiviestejä kaikissa iltapäivätoimintaan liittyvissä asioissa.
Erityisen tärkeää on ilmoittaa poissaoloista tai muista muutoksista lapsenpäiväohjelmassa, esimerkiksi hakuajoissa tai jos hakija on joku muu kuin huoltaja.

Kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko44

28 October 2019 Thursday
29 October 2019 Thursday
30 October 2019 Thursday
31 October 2019 Thursday
1 November 2019 Thursday
2 November 2019 Thursday
3 November 2019 Thursday

Viikko45

4 November 2019 Thursday
5 November 2019 Thursday
6 November 2019 Thursday
7 November 2019 Thursday
8 November 2019 Thursday
9 November 2019 Thursday
10 November 2019 Thursday

Viikko46

11 November 2019 Thursday
12 November 2019 Thursday
13 November 2019 Thursday
14 November 2019 Thursday
15 November 2019 Thursday
16 November 2019 Thursday
17 November 2019 Thursday

Viikko47

18 November 2019 Thursday
19 November 2019 Thursday
20 November 2019 Thursday
21 November 2019 Thursday
22 November 2019 Thursday
23 November 2019 Thursday
24 November 2019 Thursday

Viikko48

25 November 2019 Thursday
26 November 2019 Thursday
27 November 2019 Thursday
28 November 2019 Thursday
29 November 2019 Thursday
30 November 2019 Thursday
1 December 2019 Thursday
Ilmoittautuminen