Rovastinkankaan koulu

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko23

1 June 2020 Thursday
2 June 2020 Thursday
3 June 2020 Thursday
4 June 2020 Thursday
5 June 2020 Thursday
6 June 2020 Thursday
7 June 2020 Thursday

Viikko24

8 June 2020 Thursday
9 June 2020 Thursday
10 June 2020 Thursday
11 June 2020 Thursday
12 June 2020 Thursday
13 June 2020 Thursday
14 June 2020 Thursday

Viikko25

15 June 2020 Thursday
16 June 2020 Thursday
17 June 2020 Thursday
18 June 2020 Thursday
19 June 2020 Thursday
20 June 2020 Thursday
21 June 2020 Thursday

Viikko26

22 June 2020 Thursday
23 June 2020 Thursday
24 June 2020 Thursday
25 June 2020 Thursday
26 June 2020 Thursday
27 June 2020 Thursday
28 June 2020 Thursday

Viikko27

29 June 2020 Thursday
30 June 2020 Thursday
1 July 2020 Thursday
2 July 2020 Thursday
3 July 2020 Thursday
4 July 2020 Thursday
5 July 2020 Thursday
Ilmoittautuminen

Lähiopetus Rovastinkankaalla

Rovastinkankaan koululla järjestetään lähiopetusta Karpinlahden ja Rovastinkankaan 1-3 luokkalaisille ma-pe klo 9-13

Lähiopettajat:
viikko 12 Sari Alhola-Piipponen
viikko 13 Kirsi Iitti-Koskinen
viikko 14 Anne Peltoniemi
viikko 15 Susanna Pollari
viikko 16 Sari Alhola-Piipponen
viikko 17 Elina Hankaniemi
viikko 18 Susanna Pollari
Viikko 19 Anne Peltoniemi
...  
esikoulu Miika Kähkönen (lähi)
Jaana Pellonpää (etä)

Esikoulu on avoinna normaalin aikataulun mukaan 9-13. Myös aamu-/iltapäivätoiminta ja esiopetusta täydentävä varhaiskasvatus järjestetään tuttuun tapaan.