ELO-tori

Tervetuloa ELO-torille!

ELO-torin tarkoituksena on elinikäisen ohjauksen yhteiskehittely yhdessä alueellisten toimijoiden kanssa. ELO-torille kootaan tietoa ja aineistoja valtakunnallisesta ELO-foorumista, alueellisista ELO-ryhmistä ja niiden kehittämisryhmistä, alueilla järjestettävistä koulutuksista, TNO-foorumeista sekä aluetutkimuksesta.

Huomaathan, että osa sivuista vaatii sisäänkirjautumisen.

Kaikille avoimet sivut ovat Valtakunnallinen ELO-foorumi, TNO-foorumit, ELOLIV, alueelliset ELO-ryhmien sivut, koulutuskalenteri sekä Ajankohtaiskatsaus.

Voit navigoida sivuille käyttämällä vasemmassa reunassa olevaa navigointipalkkia tai sitten alla olevia linkkejä.

Sivua ylläpitää VOKES Jyväskylän yliopistolla. Jos sinulla on jotain kysyttävää ELO-torista, voit lähettää kysymyksesi osoitteeseen vokes-info[ÄTT]jyu.fi.

ELO-foorumin ja ELO-ryhmien yhteinen tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko40

29 September 2020 Thursday
30 September 2020 Thursday
1 October 2020 Thursday
2 October 2020 Thursday
3 October 2020 Thursday
4 October 2020 Thursday

Viikko41

6 October 2020 Thursday
7 October 2020 Thursday
8 October 2020 Thursday
9 October 2020 Thursday
10 October 2020 Thursday
11 October 2020 Thursday

Viikko43

19 October 2020 Thursday
20 October 2020 Thursday
21 October 2020 Thursday
22 October 2020 Thursday
23 October 2020 Thursday
24 October 2020 Thursday
25 October 2020 Thursday

Viikko44

26 October 2020 Thursday
27 October 2020 Thursday
28 October 2020 Thursday
29 October 2020 Thursday
30 October 2020 Thursday
31 October 2020 Thursday
1 November 2020 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä