ELO-tori

Tervetuloa ELO-torille!

ELO-torin tarkoituksena on elinikäisen ohjauksen yhteiskehittely yhdessä alueellisten toimijoiden kanssa. ELO-torille kootaan tietoa ja aineistoja valtakunnallisesta ELO-ryhmästä, alueellisista ELO-ryhmistä ja niiden kehittämisryhmistä, alueilla järjestettävistä koulutuksista, TNO-foorumeista sekä aluetutkimuksesta. Tämän lisäksi ELO-torilta löytyy oma kaikille yhteinen keskustelualue.

Huomaathan, että osa sivuista vaatii sisäänkirjautumisen.

Kaikille avoimet sivut ovat Valtakunnallinen ELO, TNO-foorumit, alueelliset ELO-ryhmien sivut ja koulutuskalenteri.

Voit navigoida sivuille käyttämällä vasemmassa reunassa olevaa navigointipalkkia tai sitten alla olevia linkkejä.

Sivua ylläpitää VOKES Jyväskylän yliopistolla. Jos sinulla on jotain kysyttävää ELO-torista, voit lähettää kysymyksesi osoitteeseen vokes-info[ÄTT]jyu.fi.

23.11.2018 Kaakkois-Suomen innovatiiviset verkostot -seminaari

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko44

28 October 2019 Thursday
30 October 2019 Thursday
2 November 2019 Thursday
3 November 2019 Thursday

Viikko45

4 November 2019 Thursday
5 November 2019 Thursday
6 November 2019 Thursday
7 November 2019 Thursday
8 November 2019 Thursday
9 November 2019 Thursday
10 November 2019 Thursday

Viikko46

11 November 2019 Thursday
12 November 2019 Thursday
13 November 2019 Thursday
14 November 2019 Thursday
15 November 2019 Thursday
16 November 2019 Thursday
17 November 2019 Thursday

Viikko47

19 November 2019 Thursday
20 November 2019 Thursday
21 November 2019 Thursday
22 November 2019 Thursday
23 November 2019 Thursday
24 November 2019 Thursday

Viikko48

25 November 2019 Thursday
26 November 2019 Thursday
27 November 2019 Thursday
28 November 2019 Thursday
29 November 2019 Thursday
30 November 2019 Thursday
1 December 2019 Thursday
Ilmoittautuminen