ELO-tori

Tervetuloa ELO-torille!

ELO-torin tarkoituksena on elinikäisen ohjauksen yhteiskehittely yhdessä alueellisten toimijoiden kanssa. ELO-torille kootaan tietoa ja aineistoja valtakunnallisesta ELO-foorumista, alueellisista ELO-ryhmistä ja niiden kehittämisryhmistä, alueilla järjestettävistä koulutuksista, TNO-foorumeista sekä aluetutkimuksesta.

Huomaathan, että osa sivuista vaatii sisäänkirjautumisen.

Kaikille avoimet sivut ovat Valtakunnallinen ELO-foorumi, TNO-foorumit, ELOLIV, alueelliset ELO-ryhmien sivut, koulutuskalenteri sekä Ajankohtaiskatsaus.

Voit navigoida sivuille käyttämällä vasemmassa reunassa olevaa navigointipalkkia tai sitten alla olevia linkkejä.

Sivua ylläpitää VOKES Jyväskylän yliopistolla. Jos sinulla on jotain kysyttävää ELO-torista, voit lähettää kysymyksesi osoitteeseen vokes-info[ÄTT]jyu.fi.

ELO-foorumin ja ELO-ryhmien yhteinen tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko17

26 April 2021 Thursday
28 April 2021 Thursday
29 April 2021 Thursday
30 April 2021 Thursday
1 May 2021 Thursday
2 May 2021 Thursday

Viikko19

10 May 2021 Thursday
11 May 2021 Thursday
12 May 2021 Thursday
13 May 2021 Thursday
14 May 2021 Thursday
15 May 2021 Thursday
16 May 2021 Thursday

Viikko20

17 May 2021 Thursday
18 May 2021 Thursday
19 May 2021 Thursday
21 May 2021 Thursday
22 May 2021 Thursday
23 May 2021 Thursday

Viikko21

24 May 2021 Thursday
25 May 2021 Thursday
26 May 2021 Thursday
27 May 2021 Thursday
28 May 2021 Thursday
29 May 2021 Thursday
30 May 2021 Thursday

Viikko22

31 May 2021 Thursday
1 June 2021 Thursday
2 June 2021 Thursday
3 June 2021 Thursday
4 June 2021 Thursday
5 June 2021 Thursday
6 June 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä