Vanhempainyhdistys

Vanhempainyhdistys

MUISTOLAN KOULUN VANHEMPAINYHDISTYS RY
Muistolan koululla toimii vanhempainyhdistys, jonka toimintaan
kaikki vanhemmat ovat tervetulleita. Yhdistys on perustettu vuonna 1997.
Vanhempainyhdistyksen jäseneksi pääsee maksamalla jäsenmaksun, joka tänä vuonna on 10,00€/perhe. Liittyminen on vapaaehtoista ja toimintaan voi osallistua, vaikka ei kuulu yhdistykseen.
Vanhempainyhdistyksen asioita hoitaa johtokunta.



Muistolan ala-asteen vanhempainyhdistys ry

 

JOHTOKUNTA 2019-2020

Sari Korpela, puheenjohtaja, 050 560 5256

sari.korpela@gmail.com

Katja Halinen, sihteeri

halinenkatja@gmail.com

Eveliina Heikkilä, varapuheenjohtaja

eveh2007@gmail.com

Katja Heinikorpi, 040 500 8890

katja.heinikorpi@pp.inet.fi

Katja Kiviniitty, 045 670 5971

katja.kiviniitty@gmail.com

Annika Kömi, 044 333 1252

annika.sund@gmail.com

Milla Lampinen, 040 516 8557

m.lampinen77@gmail.com

Ulla Pyymäki

ulla.pyymaki@gmail.com

Tytti Tapio, 0400 414 878

tyttilehtinen@hotmail.com

Nana Vierula, rahastonhoitaja, 040 522 3165

nana.vierula@luukku.com

Johanna Virtanen, 050 352 0039

johanna.virtanen@sastamala.fi

Eveliina Heikkilä, opettajajäsen

eveliina.heikkila@sastamala.fi