Polvijärven koulu 7.-9. luokat

Yhteystiedot

Polvijärven koulu
Polvijärventie 6
83700 Polvijärvi

Peruskoulun ja lukion rehtori Virpi Eronen
p. 040 1046 200
virpi.eronen@edu.polvijarvi.fi

1.8.2020 - 31.7.2021
vt. apulaisrehtori Riikka Jolkkonen
p. 040 1046 225

31.7.2020 saakka
Vs. rehtori Mika Levy
p. 040 1046 225
mika.levy@edu.polvijarvi.fi

Koulusihteeri Virpi Liisa Poutiainen
p. 040 1046 221

virpiliisa.poutiainen@edu.polvijarvi.fi

Terveydenhoitaja p. 013 330 8177

Opettajainhuoneet
B-talo p. 0401046224 ENSISIJAINEN
(A-talo p. 0401046218) Kirkonkylän koulun opettajainhuone
HUOM. Älä jätä viestiä tai lähetä tekstiviestiä näihin yhteiskäytössä oleviin numeroihin

Opettajien sähköposti: etunimi.sukunimi@edu.polvijarvi.fi

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko31

27 July 2020 Thursday
28 July 2020 Thursday
29 July 2020 Thursday
30 July 2020 Thursday
31 July 2020 Thursday
1 August 2020 Thursday
2 August 2020 Thursday

Viikko32

3 August 2020 Thursday
4 August 2020 Thursday
5 August 2020 Thursday
6 August 2020 Thursday
7 August 2020 Thursday
8 August 2020 Thursday
9 August 2020 Thursday

Viikko33

10 August 2020 Thursday
11 August 2020 Thursday
12 August 2020 Thursday
13 August 2020 Thursday
14 August 2020 Thursday
15 August 2020 Thursday
16 August 2020 Thursday

Viikko34

17 August 2020 Thursday
18 August 2020 Thursday
19 August 2020 Thursday
20 August 2020 Thursday
21 August 2020 Thursday
22 August 2020 Thursday
23 August 2020 Thursday

Viikko35

24 August 2020 Thursday
25 August 2020 Thursday
26 August 2020 Thursday
27 August 2020 Thursday
28 August 2020 Thursday
29 August 2020 Thursday
30 August 2020 Thursday

Viikko36

31 August 2020 Thursday
1 September 2020 Thursday
2 September 2020 Thursday
3 September 2020 Thursday
4 September 2020 Thursday
5 September 2020 Thursday
6 September 2020 Thursday
Ilmoittautuminen