Polvijärven koulu 7.-9. luokat

Yhteystiedot

Polvijärven koulu
Polvijärventie 6, 83700 Polvijärvi

Vt. rehtori Katja Kajava (4.1.-5.6.2021)
040 1046 200
katja.kajava@polvijarvi.fi

Vt. apulaisrehtori Riikka Jolkkonen
040 1046 225 (31.7.2021 saakka)
riikka.jolkkonen@edu.polvijarvi.fi

Koulusihteeri Virpi Liisa Poutiainen
040 1046 221
virpiliisa.poutiainen@edu.polvijarvi.fi

Kouluterveydenhoitajat:
Anu Tanskanen / sijaisena Heidi Tirkkonen
013 330 8177
heidi.tirkkonen@siunsote.fi

Koululaisten määräaikaistarkastukset ovat vuosittain th:lla ja laajat tarkastukset (th+lääkäri) 8. luokalla.
Ilman ajanvarausta tapahtuvaa vastaanottoa ei nyt korona-aikana ole, yhteydenotot terveydenhoitajaan ennen vastaanotolle tulemista.
Äkillistä hoitoa tarvitsevat menevät suoraan terveysaseman vastaanotolle.
Terveydenhoitajan huone sijaitsee terveysasemalla.

Koulukuraattori:
Toivo Turunen, ma-ke, A-talon 2. krs
013 330 5245

Opettajainhuoneet
B-talo 040 1046224 ENSISIJAINEN

HUOM. Älä jätä viestiä tai lähetä tekstiviestiä yhteiskäytössä oleviin numeroihin.

Opettajien sähköposti: etunimi.sukunimi@edu.polvijarvi.fi

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko13

29 March 2021 Thursday
30 March 2021 Thursday
31 March 2021 Thursday
1 April 2021 Thursday
2 April 2021 Thursday
3 April 2021 Thursday
4 April 2021 Thursday

Viikko14

5 April 2021 Thursday
6 April 2021 Thursday
7 April 2021 Thursday
8 April 2021 Thursday
9 April 2021 Thursday
10 April 2021 Thursday
11 April 2021 Thursday

Viikko15

12 April 2021 Thursday
13 April 2021 Thursday
14 April 2021 Thursday
15 April 2021 Thursday
16 April 2021 Thursday
17 April 2021 Thursday
18 April 2021 Thursday

Viikko16

19 April 2021 Thursday
20 April 2021 Thursday
21 April 2021 Thursday
22 April 2021 Thursday
23 April 2021 Thursday
24 April 2021 Thursday
25 April 2021 Thursday

Viikko17

26 April 2021 Thursday
27 April 2021 Thursday
28 April 2021 Thursday
29 April 2021 Thursday
30 April 2021 Thursday
1 May 2021 Thursday
2 May 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä