Pielaveden yhtenäiskoulu, Puustelli 6. - 9. lk

Koulun yhteystiedot


Laurinpurontie 23, 72400 PIELAVESI

VT. REHTORI Merja Tissari 040 489 4197

VARAREHTORI Riitta Kotilainen

OPO Hanna Huuskonen 040 647 2521 klo 8 - 16

TOIMISTOSIHTEERI Henna Puranen 040 350 6233

OPETTAJAINHUONE
040 489 4178 (näihin numeroihin EI pidä laittaa TEKSTIVIESTEJÄ,
040 489 4179 koska nämä puhelimet ovat yleiskäytössä)

ERITYISOPETTAJAT

Sari Kuosmanen 040 4894177
sähköposti: sari.kuosmanen@pielavesi.fi

Pekka Luukkanen 040 620 4153
sähköposti: pekka.luukkanen@pielavesi.fi


KAREKODIN ERITYISLUOKKA
Mari Väänänen, 040 4894173
sähköposti: mari.j.vaananen@pielavesi.fi

Pielaveden yhtenäiskoulun, Puustellin, tapahtumat

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 31

1 August 2022 Thursday
2 August 2022 Thursday
3 August 2022 Thursday
4 August 2022 Thursday
5 August 2022 Thursday
6 August 2022 Thursday
7 August 2022 Thursday

Viikko 32

8 August 2022 Thursday
9 August 2022 Thursday
12 August 2022 Thursday
13 August 2022 Thursday
14 August 2022 Thursday

Viikko 33

16 August 2022 Thursday
17 August 2022 Thursday
18 August 2022 Thursday
19 August 2022 Thursday
20 August 2022 Thursday
21 August 2022 Thursday

Viikko 34

22 August 2022 Thursday
23 August 2022 Thursday
24 August 2022 Thursday
25 August 2022 Thursday
27 August 2022 Thursday
28 August 2022 Thursday

Viikko 35

29 August 2022 Thursday
31 August 2022 Thursday
2 September 2022 Thursday
3 September 2022 Thursday
4 September 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Seuraavat tapahtumat

Amacing Race

Pielaveden Yrittäjien järjestämä tapahtuma

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä