Vanhempainneuvosto lv. 2019-2020

Vanhempainneuvosto 2019-2020

Lk:n edust. VARSINAINEN JÄSEN OSOITE PUHELIN SÄHKÖPOSTI
1C Aino Rummukainen Viinijärventie 68, 83400 VIINIJ. 044 704 6970 rummukainenaino@gmail.com
1C Toni Mehto Viinijärventie 24 C, 83400 VIINIJ. 040 416 1795 toni.mehto80@gmail.com
2A Torsti Haarala Honkavaarantie 61 A, YLÄMYLLY 040 833 9356 torsti.haarala@outlook.com
2A Terhi Kervinen Kuopiontie 172, AHONKYLÄ 045 899 7317 tep_sukka@hotmail.com
2B Hiltunen Marita Varkaudentie 21 a, VIINIJÄRVI 050 330 1195 marita@paumer.fi
2C Tuula Jetsonen Viinijärventie 2, VIINIJÄRVI 0500 481 305 tuula.jetsonen@suomi24.fi
2C Maria Karttunen Kuoringantie 2 A, KÄSÄMÄ 040 591 3174 maria.karttunen@gmail.com
2A Anna Häsä Viinijärventie 103 A, VIINIJÄRVI 045 125 5576 annaeronen@hotmail.com
4A Lotta Naumanen Ahonkyläntie 6, AHONKYLÄ 040 577 4208 lotta.naumanen@gmail.com
4A Päivi Leppänen Leppilammen koulutie 3, AHONK. 050 374 9082 paivileppanen@windowslive.com
4A Janita Ylitalo Kokinniemi 3 A b 1, YLÄMYLLY 050 558 0214 janita.ylitalo@gmail.com
5A Juhani Hartikainen Käsämäntie 5, KÄSÄMÄ 040 511 5960 hartikainen.juhani646@gmail.com
5B Riitta Tuononen Koprasärkäntie 30, KAATAMO 041 435 1850 riitta.tuononen@liperi.fi
6A Mikko Nissinen, varajäs. Kuoringantie 16 D, YLÄMYLLY 040 772 6567 rymy.jooseppi@gmail.com
6A Tero Venäläinen, varapj. Itärannantie 9, KÄSÄMÄ 050 581 7653 thtven@outlook.com
6A Maarit Mäenpää Hirvolanvaarantie 2 A, VIINIJ. 040 588 1884 maarit.a.maenpaa@gmail.com

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä