Martikkalan koulu

Muistettavaa

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko44

30 October 2019 Thursday
31 October 2019 Thursday
1 November 2019 Thursday
2 November 2019 Thursday
3 November 2019 Thursday

Viikko45

4 November 2019 Thursday
6 November 2019 Thursday
7 November 2019 Thursday
8 November 2019 Thursday
9 November 2019 Thursday
10 November 2019 Thursday

Viikko46

11 November 2019 Thursday
12 November 2019 Thursday
15 November 2019 Thursday
16 November 2019 Thursday
17 November 2019 Thursday

Viikko47

18 November 2019 Thursday
19 November 2019 Thursday
20 November 2019 Thursday
21 November 2019 Thursday
23 November 2019 Thursday
24 November 2019 Thursday

Viikko48

26 November 2019 Thursday
27 November 2019 Thursday
28 November 2019 Thursday
30 November 2019 Thursday
1 December 2019 Thursday
Ilmoittautuminen

Olemme myös somessa

EF9F657C-A5CC-4BAF-A157-119197380821.jpeg
Koulumme on nyt facebookissa nimellä Martikkalan koulu. Käy tykkäämässä ja pysyt kuulolla, mitä koululla tapahtuu.👍😀