Alapitkän koulu

AJANKOHTAISTA

 

Wilman kirjautumisosoite vaihtunut muotoon https://lapinlahti.inschool.fi 



ALAPITKÄN KOULUN KOULUKULJETUKSET LUKUVUONNA 2019-2020

 

YRITTÄJÄ/KULJETTAJA

REITTI/AIKATAULU

 

Mika Niskanen OY

Niskanen 2

Kuljettaja:Pekka Rissanen/Markku Kinnunen

puh: 044- 500 1286

 

 

 

 

 

 5-tie

08.05 Kotalahdentie

Lakupetäjäntie

08.10 Alilammentie , Peukalomäentie th

 Ruosteahontie,Hepolammentie

5-tie

08.35  Koivumäentie

Koulu  

08.50 Laatasmäentien pisto 

Koulu 

 

Mika Niskanen OY

Niskanen 7

Kuljettaja :Markku Kinnunen/Pekka Rissanen

puh: 040- 560 7424

 

 

 

 

08.05 Kivistöntie

08.20 Karvasalmi/Kirjomäentie

Alilammentie

 Hanhilammentie

 Tölväntie

 Kinnulanlahdentie

08.45 Mikantie/Viitakummuntie

Koulu

 

Mika Niskanen OY

Niskanen 6

Kuljettaja: Marko Lipponen

puh: 040- 740 4942

 

08.00 Luhintie (lähtö 5-tieltä päin)

08.25 Luhinjoentien ja Mäntyahontien risteys

08.30 Juurikka

Pyöreisjärventie
Oravilahdentie
Narvankoskentie

 

Niskanen 6/ Marko Lipponen040- 740 4942

Niskanen 8 /Nils Vefald 0400- 814 883

Niskanen 3 /Rauno Savolainen 0400- 810 945

Niskanen 3/ Rauno Savolainen 0400-810 945

Niskanen 8/Nils Vefald 0400- 814 883

Niskanen 5/ Tero Miettinen 040- 740 4776

13.00 Tölvän suunta

13.00 Juurikan suunta

13.00 Pajujärven suunta

15.00 Tölvän suunta

15.00 Juurikan suunta

15.00 Pajujärven suunta

 

 

 

 

 

 

 

KALENTERI

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko44

28 October 2019 Thursday
29 October 2019 Thursday
30 October 2019 Thursday
31 October 2019 Thursday
1 November 2019 Thursday
2 November 2019 Thursday
3 November 2019 Thursday

Viikko45

4 November 2019 Thursday
5 November 2019 Thursday
6 November 2019 Thursday
7 November 2019 Thursday
8 November 2019 Thursday
9 November 2019 Thursday
10 November 2019 Thursday

Viikko46

11 November 2019 Thursday
12 November 2019 Thursday
13 November 2019 Thursday
14 November 2019 Thursday
15 November 2019 Thursday
16 November 2019 Thursday
17 November 2019 Thursday

Viikko47

18 November 2019 Thursday
19 November 2019 Thursday
20 November 2019 Thursday
21 November 2019 Thursday
22 November 2019 Thursday
23 November 2019 Thursday
24 November 2019 Thursday

Viikko48

25 November 2019 Thursday
26 November 2019 Thursday
27 November 2019 Thursday
28 November 2019 Thursday
29 November 2019 Thursday
30 November 2019 Thursday
1 December 2019 Thursday
Ilmoittautuminen