Muu henkilökunta

Muu henkilökunta lv 2019-2020

Koulunkäynnin ohjaajat:
1-2 lk:t, Johanna Hakoluoto johanna.hakoluoto@opedu.kuopio.fi
1-2 e lk:t, Sari Jyrkinen sari.jyrkinen@opedu.kuopio.fi
1-2 e lk:t Heli Oja helimaarit.oja@opedu.kuopio.fi
3-4 e lk:t, Meri Asikainen meri.asikainen@opedu.kuopio.fi 31.12.2019 saakka
3-4 e lk:t Timo Vuolle timo.vuolle@opedu.kuopio.fi  
3-4 lkt:t diabetes, Taina Heiskanen taina.heiskanen@opedu.kuopio.fi
5-6 lk:t, Petteri Karvonen petteri.karvonen@opedu.kuopio.fi
3. ja 6. lt:t, tekstiilityö, Sirpa Niskanen sirpa.niskanen@opedu.kuopio.fi
3. ja 6. lt:t, tekstiilityö, Arja Vepsäläinen arja.vepsalainen@opedu.kuopio.fi
henkilökohtainen ohjaaja Miro Korhonen, miro.korhonen@opedu.kuopio.fi
tekninen työ, Petri Koistinen
diabetesohjaaja 044 718 4473

Jynkän koulun Iltapäiväkerhot
Kaupungin kerho: vastuuohjaaja Sari Keinänen, sari.keinanen@opedu.kuopio.fi, 044 718 1640, Elina Tuovinen
Setlementti Puijola: vastuuohjaaja Ritva Luostarinen 044 291 3406

Ruokapalvelut, Servica: 044 426 0708
Kiinteistönhoito: Are Oy, Markku Hassinen 050 5937511
isännöinti: YIT Oy

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä