Muu henkilökunta

Muu henkilökunta lv 2019-2020

Koulunkäynnin ohjaajat:
1. lk Sirpa Niskanen sirpa.niskanen@opedu.kuopio.fi
1. lk Arja Vepsäläinen arja.vepsalainen@opedu.kuopio.fi
1-2 e lk:t, Sari Jyrkinen sari.jyrkinen@opedu.kuopio.fi
1-2 e lk:t Heli Oja helimaarit.oja@opedu.kuopio.fi
3-4 e lk:t, Meri Asikainen meri.asikainen@opedu.kuopio.fi
3-4 e lk:t Juuso Partti juuso.partti@opedu.kuopio.fi  
3-4 lkt:t Taina Heiskanen taina.heiskanen@opedu.kuopio.fi
5-6 lk:t, Petteri Karvonen petteri.karvonen@opedu.kuopio.fi

Diabetesohjaaja Taina Heiskanen 044 718 4473

Jynkän koulun Iltapäiväkerhot
Kaupungin kerho: vastuuohjaaja Sari Keinänen, sari.keinanen@opedu.kuopio.fi, 044 718 1640, Elina Tuovinen
Setlementti Puijola: vastuuohjaaja Ritva Luostarinen 044 291 3406

Ruokapalvelut, Servica: 044 426 0708
Kiinteistönhoito: Are Oy, Markku Hassinen 050 5937511
isännöinti: YIT Oy

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä