Kankaanpään Yhteislyseo

Ilmoitustaulu

Ajankohtaista

  • Satakunnassa koronatilanne huono ja sen vuoksi jatkamme edelleen maskin käyttöä Satasairaalan alueellisen ohjeistuksen mukaisesti.

  • pe 3.12. Itsenäisyys -juhlapäivä
    • juhlavaatetus päälle
    • aamupäivällä lipunnosto sekä juhlatilaisuus, juhla-ateria
    • koulupäivä lukujärjestyksen mittainen

Kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 44

1 November 2021 Thursday
2 November 2021 Thursday
3 November 2021 Thursday
4 November 2021 Thursday
5 November 2021 Thursday
6 November 2021 Thursday
7 November 2021 Thursday

Viikko 46

15 November 2021 Thursday
19 November 2021 Thursday
20 November 2021 Thursday
21 November 2021 Thursday

Viikko 47

22 November 2021 Thursday
23 November 2021 Thursday
24 November 2021 Thursday
25 November 2021 Thursday
27 November 2021 Thursday
28 November 2021 Thursday

Viikko 48

29 November 2021 Thursday
30 November 2021 Thursday
1 December 2021 Thursday
2 December 2021 Thursday
4 December 2021 Thursday
5 December 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä