Kankaanpään Yhteislyseo

Ilmoitustaulu

Kankaanpään Yhteislyseon uudet ylioppilaat

Halminen Aaro
Harri Atte
Harri Ella
Hautamäki Rita (kaksoistutkinto)
Heikkilä Eeva
Heittola Milja (kaksoistutkinto)
Hällbacka Miikka
Häyhänen Miisa
Iivonen Jore (kaksoistutkinto)
Juhala Maria
Junnila Jaakko
Jyrkiäinen Alma
Järvinen Jenna
Kamppi Katja (kaksoistutkinto)
Karilainen Max (kaksoistutkinto)
Kiviniemi Jesse-Matias
Koskela Annika
Kyytinen Elina
Lahti Joonas (kaksoistutkinto)
Lehtimäki Oskari
Lehtinen Tuomas
Lepistö Iiris
Lindell Lotta
Lindroos Roope
Loukiainen Veera
Manninen Sera
Niemensivu Olli
Norkio Niko (kaksoistutkinto)
Ohristo Saima
Peltomäki Sonja
Pihlaja Jenna
Pyysalo Emilia
Päivike Memmu
Rajala Aino
Rajala Niko (kaksoistutkinto)
Ranta Pedro
Riihikanto Akseli
Räikkälä Eevi
Sinnemäki Viljami
Smolin Martin
Suoneva Eetu
Toivola Elena
Uusitalo Hugo
Valle Tinka (kaksoistutkinto)
Vehviläinen Tuomas
Vesanko Noora
Vikki Jaakko (kaksoistutkinto)
Virkilä Jesse
Wasse Anre (kaksoistutkinto)
Ylilammi Aino
Ylilammi Pinja
Ylinen Hilda

Paljon onnea uusille ylioppilaille!

Ajankohtaista


Kevään yo-kirjoitusten tulokset julkaistaan Wilmassa ti 17.5. aamupäivällä.
Tulokset ja omat vastaukset nähtävissä OmaOpintopolussa 18.5. lähtien. 

SYKSYN YO-KOKEISIIN ILMOITTAUTUMINEN
ke 25.5. mennessä 
Seuraa Wilmasta ohjeita ilmoittautumiseen. Korottajille/uusijoille oma ilmoittautumisohje tässä linkissä.
Jos et voi ilmoittautua sähköpostitse, tulosta lomake tästä. 

Kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 17

26 April 2022 Thursday
27 April 2022 Thursday
28 April 2022 Thursday
29 April 2022 Thursday
30 April 2022 Thursday
1 May 2022 Thursday

Viikko 18

2 May 2022 Thursday
3 May 2022 Thursday
4 May 2022 Thursday
5 May 2022 Thursday
6 May 2022 Thursday
7 May 2022 Thursday
8 May 2022 Thursday

Viikko 19

9 May 2022 Thursday
10 May 2022 Thursday
11 May 2022 Thursday
12 May 2022 Thursday
13 May 2022 Thursday
14 May 2022 Thursday
15 May 2022 Thursday

Viikko 20

16 May 2022 Thursday
17 May 2022 Thursday
19 May 2022 Thursday
20 May 2022 Thursday
21 May 2022 Thursday
22 May 2022 Thursday

Viikko 21

23 May 2022 Thursday
24 May 2022 Thursday
25 May 2022 Thursday
26 May 2022 Thursday
27 May 2022 Thursday
28 May 2022 Thursday
29 May 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä