Kankaanpään Yhteislyseo

Tiedotuksia

Yhteislyseon toimisto on suljettuna 24.6. - 28.7. välisen ajan.
---------------------------------------------------------------------------------------------

Syyslukukausi alkaa to 8.8.24 klo 9:00.
Aloittavat ensimmäisen luokan opiskelijat kokoontuvat Sevio-saliin ja
jatkavat opiskeijat kokoontuvat ryhmänohjausluokkiinsa.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yhteislyseon liikuntasali on suljettuna muusta käytöstä ylioppilaskirjoitusten
vuoksi 12.9. - 1.10. välisen ajan.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lämmin kiitos Yhteislyseon stipendien lahjoittajille!


Goethe-instituutin kirjapalkinto

Jämijärven kunta

Kankaanpään Keskusapteekki

Kankaanpään Seurakunta

Kankaanpään Taideyhdistys

Kankaanpään Vuokko apteekki

Kankaanpään Yrittäjät

LC Kankaanpää

LC Kankaanpää/Keskusta

LC Kankaanpää/Kuninkaanlähde

LC Siikainen

Länsi-Suomen Osuuspankki

Parkanon Säästöpankkisäätiö

Promeco Group Oy

Riemuylioppilaat

Sataedun stipendi yhdistelmätutkinnon opiskelijalle

Suomalainen Lääkäriseura Duodecimin kirjapalkinto

Svenska Kulturfonden

Sverigekontakt i Finland kirjapalkinto

Vatajankoski Oy

Zonta-kerho ry




Kankaanpään Yhteislyseo kevät 2024 ylioppilaat

Aittomäki Sonja

Alapaattikoski Iida

Antila Meri-Tuuli

Eloranta Aada (yhdistelmätutkinto)

Erkkilä Aino-Kaisa

Haapasilta Anni

Heikkilä Olli

Häkkinen Aku

Ihanamäki Laura

Jaakkola Akseli (yhdistelmätutkinto)

Joensuu Aada

Jokela Matias (yhdistelmätutkinto)

Jyräkoski Veeti

Jytilä Iina-Maria (yhdistelmätutkinto)

Karlsson Mika

Karvanen Elli

Kauppila Aleksi (yhdistelmätutkinto)

Kawalec Aleksandra

Kiviluoma Oona

Kontiainen Sini

Korkeala Iina

Kuivalainen Mette

Kujanpää Maria

Kurunmäki Kasper (yhdistelmätutkinto)

Kuusisto Milla

Laitinen Aada (yhdistelmätutkinto)

Latva Suvi (yhdistelmätutkinto)

Lehti Miika (yhdistelmätutkinto)

Lehtinen Joel (yhdistelmätutkinto)

Lepistö Veera (yhdistelmätutkinto)

Luoma Iida

Lähteenkorva Helmiina

Lähteenmäki Linnea

Mahlamäki Ella-Mari

Malmila Mikael

Marjaniemi Emilia

Mattila Katriina (yhdistelmätutkinto)

Nevalainen Riia

Niiniharju Jonna

Numminen Ville

Nurminen Joonas

Paajanen Sebastian

Pein Siiri

Peltoniemi Lara

Perähannu Ida-Maria

Poutala Sanni (yhdistelmätutkinto)

Pääkkönen Tiia

Rajala Aake

Rajala Aini

Rantanen Ellen

Räikkälä Niilo

Saarela Jimi

Saarivirta Ville

Salo Amanda

Salo Bea-Maria

Salo Daniela

Sinnemäki Helmi

Suoniemi Anni

Törmä Aarni

Vehkala Anniina

Vehviläinen Aapo

Viinamäki Miro (yhdistelmätutkinto)

Vuola Neea (yhdistelmätutkinto)

Vähävihu Milla

Ylilammi Anni

Yli-Moijala Hilla


Lämpimät onnittelut uusille ylioppilaille!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 23

3 June 2024 Thursday
4 June 2024 Thursday
6 June 2024 Thursday
7 June 2024 Thursday
8 June 2024 Thursday
9 June 2024 Thursday

Viikko 24

10 June 2024 Thursday
11 June 2024 Thursday
12 June 2024 Thursday
14 June 2024 Thursday
15 June 2024 Thursday
16 June 2024 Thursday

Viikko 25

17 June 2024 Thursday
18 June 2024 Thursday
19 June 2024 Thursday
20 June 2024 Thursday
21 June 2024 Thursday
22 June 2024 Thursday
23 June 2024 Thursday

Viikko 26

24 June 2024 Thursday
25 June 2024 Thursday
26 June 2024 Thursday
28 June 2024 Thursday
29 June 2024 Thursday
30 June 2024 Thursday
Ilmoittautuminen avoinna
Ilmoittautuminen alkaa myöhemmin
Ilmoittautuminen tehty
Ilmoittautuminen ei ole avoinna

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä