Yhteystiedot

Yhteystiedot (virkapuhelimet)


Rehtori Jari Nahkanen 044 4456241 jari.nahkanen@haapajarvi.fi
Vararehtori Hanna Nivala 044 4456231 hanna.nivala@haapajarvi.fi
Koulusihteeri Raija Kivioja 044 4456240 raija.kivioja@haapajarvi.fi
Opettajainhuone 044 4456257  
Opinto-ohjaaja Simo Huhta 044 4456242 simo.huhta@haapajarvi.fi
Oppimisen tuen yksikkö, Maarit Pennanen 0401456223 maarit.pennanen@haapajarvi.fi
Erityisopetus Kaisu Luomala 044 4456222 kaisu.luomala@haapajarvi.fi
Erityisopetus Johanna Skantz 044 4456204 johanna.skantz@haapajarvi.fi
Erityisopetus Terhi Niskanen 044 4456214 terhi.niskanen@haapajarvi.fi
Liikunnanopetus Pekka Lampinen 044 4456223 pekka.lampinen@haapajarvi.fi
Liikunnanopetus Riitta Mattila 044 4456232 riitta.mattila@haapajarvi.fi
Keittiöpäälliköt Päivi Hämeenniemi ja Liisa Sotala 044 4456243 ylaaste.keittio@haapajarvi.fi
Kiinteistönhoitaja Pasi Aaltosaari 044 4456445 pasi.aaltosaari@haapajarvi.fi
Koulukuraattori Sanna Salanne 044 4456152 sanna.salanne@haapajarvi.fi
Koulupsyykkari Päivi Kaasalainen 040 1883575 paivi.kaasalainen@selanne.net
Erityisnuoriso-ohjaaja Nina Isoherranen 044 4456208 nina.isoherranen@haapajarvi.fi
Kouluterveydenhoitaja Jaana Lipponen 044 4456245 jaana.lipponen@selanne.net
Siistijät 044 4456254 ylaaste.siivous@haapajarvi.fi

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä