Yhteystiedot

Yhteystiedot (virkapuhelimet)


Rehtori Jari Nahkanen 044 4456241 jari.nahkanen@haapajarvi.fi
Vararehtori Hanna Nivala 044 4456231 hanna.nivala@haapajarvi.fi
Koulusihteeri Raija Kivioja 044 4456240 raija.kivioja@haapajarvi.fi
Opettajainhuone 044 4456257  
Opinto-ohjaaja Simo Huhta 044 4456242 simo.huhta@haapajarvi.fi
Oppimisen tuen yksikkö, Maarit Pennanen 0401456223 maarit.pennanen@haapajarvi.fi
Erityisopettaja Maria Tofferi 044 4456222 maria.tofferi@haapajarvi.fi
Erityisopettaja Johanna Skantz 044 4456204 johanna.skantz@haapajarvi.fi
Liikunnanopettaja Pekka Lampinen 044 4456223 pekka.lampinen@haapajarvi.fi
Liikunnanopettaja Riitta Mattila 044 4456232 riitta.mattila@haapajarvi.fi
Keittiöpäälliköt Päivi Hämeenniemi ja Liisa Sotala 044 4456243 ylaaste.keittio@haapajarvi.fi
Kiinteistönhoitaja Hannu Koivisto 044 4456244 hannu.koivisto@haapajarvi.fi
Koulukuraattori Anne Nevasaari 044 4456152 anne.nevasaari@haapajarvi.fi
Koulupsykologi Riikka Holappa 044 4456203 riikka.holappa@haapajarvi.fi
Koulupsyykkari Päivi Kaasalainen    
Kouluterveydenhoitaja Jaana Lipponen 044 4456245 jaana.lipponen@selanne.net
Koulunuorisotyöntekijä Nina Isoherranen 050 3227608 nina.isoherranen@snack.fi
Siistijät 044 4456254 ylaaste.siivous@haapajarvi.fi

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä