Töysän yläaste

Keskustie 6, 63600 Töysä



Rehtori Mirjami Kaunismaa 040 523 7189
Vararehtori Taru Lamminmäki 040 635 3517
Oppilaanohjaaja Hanne Laukkanen 040 124 7246
Erityisopettaja Taru Lamminmäki 040 635 3517
Digitutor Antti Hynönen 046 920 8710
Toimistosihteeri Pirjo Ahola 040 145 0930 (koululla 1 pv/vko) 
Opettajienhuone 040 194 3439
Keittiö 040 702 3439

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@alavus.fi

Ajankohtaista

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 5

30 January 2023 Thursday
31 January 2023 Thursday
1 February 2023 Thursday
2 February 2023 Thursday
3 February 2023 Thursday
4 February 2023 Thursday
5 February 2023 Thursday

Viikko 6

6 February 2023 Thursday
7 February 2023 Thursday
8 February 2023 Thursday
9 February 2023 Thursday
10 February 2023 Thursday
11 February 2023 Thursday
12 February 2023 Thursday

Viikko 7

13 February 2023 Thursday
14 February 2023 Thursday
15 February 2023 Thursday
16 February 2023 Thursday
17 February 2023 Thursday
18 February 2023 Thursday
19 February 2023 Thursday

Viikko 8

20 February 2023 Thursday
21 February 2023 Thursday
22 February 2023 Thursday
23 February 2023 Thursday
24 February 2023 Thursday
25 February 2023 Thursday
26 February 2023 Thursday

Viikko 9

27 February 2023 Thursday
28 February 2023 Thursday
1 March 2023 Thursday
2 March 2023 Thursday
3 March 2023 Thursday
4 March 2023 Thursday
5 March 2023 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä