Niemenkartanon alakoulu

Niemenkartanon alakoulun henkilökunta

Nimi Puhelinnumero Sähköpostiosoite
Rehtori Jarmo Viljamäki 040 3008 450 jarmo.viljamaki@reisjarvi.fi
Opettajanhuone 040 3008 451  

Esiopetus

   
A Johanna Leppälä 040 3008 463 johanna.leppala@reisjarvi.fi
B Jaana Markkinen 040 3008 462 jaana.markkinen@reisjarvi.fi

Luokanopettajat (lukuvuosi 2022 - 2023)

1A Saara Ranua 040 3008 425 saara.ranua@reisjarvi.fi
1B Marianna Hyvönen 044 3008 443 marianna.hyvonen@reisjarvi.fi
2A Liisa Kesola 040 3008 454 liisa.kesola@reisjarvi.fi
2B Ritva Koskivuori-Perkkiö 040 3008 341 ritva.koskivuori-perkkio@reisjarvi.fi  
3A Heidi Liikanen 040 8377 892 heidi.liikanen@reisjarvi.fi
3B Juha Äijälä 044 3008 441 juha.aijala@reisjarvi.fi
4A Arto Paavola 040 5001 935 arto.paavola@reisjarvi.fi
4B Sari Pesola 040 3008 345 sari.pesola@reisjarvi.fi
5A Riikka-Liisa Palola 0400 887 614 riikka.palola@reisjarvi.fi
5B Anne Reinikainen 044 3008 342 anne.reinikainen@reisjarvi.fi
6A Petteri Sarre 040 5860 077 petteri.sarre@reisjarvi.fi
6B Kati Luomanen 044 3008 346 kati.luomanen@reisjarvi.fi

Muut opettajat

   
Laaja-alainen erityisopettaja Sari Kolehmainen 040 3008 431 sari.kolehmainen@reisjarvi.fi
Laaja-alainen erityisopettaja Minna Savela 040 3008 433 minna.savela@reisjarvi.fi
Pienryhmän opettaja Marja-Leena Juntunen 040 3008 461 marja-leena.juntunen@reisjarvi.fi
Ruotsin kielen opetus Annukka Rantala 044 3008 501 annukka.rantala@reisjarvi.fi
Musiikin opetus Salla Puputti   salla.puputti@reisjarvi.fi
Yhteydenotot opettajiin mielellään klo 8.00-8.45 tai koulupäivän jälkeen klo 16.00 saakka. Mikäli
opettaja on antanut reissuvihossa/tiedotteessa luvan, voi tietoa lähettää myös tekstiviestinä.
Tekstiviesteihin ei vastata.

Koulunkäynninohjaajat

   
Jaana Olli   jaana.olli@reisjarvi.fi
Sanna Nisula   sanna.nisula@reisjarvi.fi
Tuula Hautala   tuula.hautala@reisjarvi.fi
Raili Niinikoski   raili.niinikoski@reisjarvi.fi
Maija-Liisa Kinnunen   maija-liisa.kinnunen@reisjarvi.fi
Sanna Bäck   sanna.back@reisjarvi.fi
Markku Huttunen   markku.huttunen@reisjarvi.fi
Tuija Mattola   tuija.mattola@reisjarvi.fi
Marja-Leena Tikka   marja-leena.tikka@reisjarvi.fi

Oppilashuolto

   
Koulukuraattori Tiina Puurula 040 3008 412 tiina.puurula@reisjarvi.fi
Kouluterveydenhoitaja Satu Kokkoniemi 040 3008 324 satu.kokkoniemi@reisjarvi.fi
Koulupsyykkari Tiia-Mari Mustola 040 1906 486 tiia-mari.mustola@selanne.net
Koulupsykologi Kati Kiiskilä    

IT-tuki

   
Tuomo Kupiainen 044 3008 343 tuomo.kupiainen@reisjarvi.fi
Esa Luomanen 040 3008 423 esa.luomanen@reisjarvi.fi

Muu henkilökunta

   
Keittäjä Leila Vedenoja 040 778 2047  
Keittäjä/Siistijä Arja Kiljala    
Siistijä Hannele Arkivuo  040 7620 418  
     

Niemenkartanon koulu

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 39

26 September 2022 Thursday
27 September 2022 Thursday
28 September 2022 Thursday
29 September 2022 Thursday
30 September 2022 Thursday
1 October 2022 Thursday
2 October 2022 Thursday

Viikko 40

3 October 2022 Thursday
4 October 2022 Thursday
5 October 2022 Thursday
6 October 2022 Thursday
7 October 2022 Thursday
8 October 2022 Thursday
9 October 2022 Thursday

Viikko 41

10 October 2022 Thursday
11 October 2022 Thursday
12 October 2022 Thursday
13 October 2022 Thursday
14 October 2022 Thursday
15 October 2022 Thursday
16 October 2022 Thursday

Viikko 42

17 October 2022 Thursday
18 October 2022 Thursday
19 October 2022 Thursday
20 October 2022 Thursday
21 October 2022 Thursday
22 October 2022 Thursday
23 October 2022 Thursday

Viikko 43

24 October 2022 Thursday
25 October 2022 Thursday
26 October 2022 Thursday
27 October 2022 Thursday
28 October 2022 Thursday
29 October 2022 Thursday
30 October 2022 Thursday

Viikko 44

31 October 2022 Thursday
1 November 2022 Thursday
2 November 2022 Thursday
3 November 2022 Thursday
4 November 2022 Thursday
5 November 2022 Thursday
6 November 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä