Niemenkartanon alakoulu

Niemenkartanon alakoulun henkilökunta

Nimi Puhelinnumero Sähköpostiosoite
Rehtori Jarmo Viljamäki 040 3008 450 jarmo.viljamaki@reisjarvi.fi
Opettajanhuone 040 3008 451  

Esiopetus

   
A Johanna Leppälä 040 3008 463 johanna.leppala@reisjarvi.fi
B Jaana Markkinen 040 3008 462 jaana.markkinen@reisjarvi.fi

Luokanopettajat (lukuvuosi 2020 - 2021)

1A Saara Ranua 040 3008 425 saara.ranua@reisjarvi.fi
1B Marianna Hyvönen 040 3008 443 marianna.hyvonen@reisjarvi.fi
2A Liisa Kesola 040 3008 454 liisa.kesola@reisjarvi.fi
2B Ritva Koskivuori-Perkkiö 044 3008 341 ritva.koskivuori-perkkio@reisjarvi.fi
3A Heidi Liikanen 040 8377 892 heidi.liikanen@reisjarvi.fi
3B Juha Äijälä 040 3008 441 juha.aijala@reisjarvi.fi
4A Arto Paavola  040 5001 935 arto.paavola@reisjarvi.fi
4B Sari Pesola 044 3008 345 sari.pesola@reisjarvi.fi
5A Riikka-Liisa Palola 0400 887 614 riikka.palola@reisjarvi.fi
5B Tiia Suontakanen 044 3008 342 tiia.suontakanen@reisjarvi.fi
6A Petteri Sarre 040 5860 077 petteri.sarre@reisjarvi.fi
6B Kati Luomanen 044 3008 346 kati.luomanen@reisjarvi.fi

Muut opettajat

   
Laaja-alainen erityisopettaja Sari Kolehmainen 040 3008 431 sari.kolehmainen@reisjarvi.fi
Laaja-alainen erityisopettaja Minna Savela 040 3008 433 minna.savela@reisjarvi.fi
Pienryhmän opettaja Marja-Leena Juntunen 040 3008 461 marja-leena.juntunen@reisjarvi.fi
Ruotsin kielen opetus Annukka Rantala 044 3008 501 annukka.rantala@reisjarvi.fi
Yhteydenotot opettajiin mielellään klo 8.00-8.45 tai koulupäivän jälkeen klo 16.00 saakka. Mikäli
opettaja on antanut reissuvihossa/tiedotteessa luvan, voi tietoa lähettää myös tekstiviestinä.
Tekstiviesteihin ei vastata.

Koulunkäynninohjaajat

   
Jaana Olli   jaana.olli@reisjarvi.fi
Sanna Nisula   sanna.nisula@reisjarvi.fi
Tuula Hautala   tuula.hautala@reisjarvi.fi
Raili Niinikoski   raili.niinikoski@reisjarvi.fi
Maija-Liisa Kinnunen   maija-liisa.kinnunen@reisjarvi.fi
Outi Muuttola    outi.muuttola@reisjarvi.fi
Markku Huttunen   markku.huttunen@reisjarvi.fi
Tuija Mattola   tuija.mattola@reisjarvi.fi

Oppilashuolto

   
Koulukuraattori Sanna Lehto 040 3008 412 sanna.lehto@reisjarvi.fi
Kouluterveydenhoitaja Satu Kokkoniemi 040 3008 324 satu.kokkoniemi@reisjarvi.fi
Koulupsykologi Kati Kiiskilä    

IT-tuki

   
Tuomo Kupiainen 044 3008 343 tuomo.kupiainen@reisjarvi.fi
Esa Luomanen 040 3008 423 esa.luomanen@reisjarvi.fi

Muu henkilökunta

   
Keittäjä Aila Timonen 040 3008 453  
Siistijä Miia Suontakanen 044 3366 620  
Siistijä Hannele Arkivuo  040 7620 418  

Niemenkartanon koulu

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko17

26 April 2021 Thursday
27 April 2021 Thursday
28 April 2021 Thursday
29 April 2021 Thursday
30 April 2021 Thursday
1 May 2021 Thursday
2 May 2021 Thursday

Viikko18

3 May 2021 Thursday
4 May 2021 Thursday
5 May 2021 Thursday
6 May 2021 Thursday
7 May 2021 Thursday
8 May 2021 Thursday
9 May 2021 Thursday

Viikko19

10 May 2021 Thursday
11 May 2021 Thursday
12 May 2021 Thursday
13 May 2021 Thursday
14 May 2021 Thursday
15 May 2021 Thursday
16 May 2021 Thursday

Viikko20

17 May 2021 Thursday
18 May 2021 Thursday
19 May 2021 Thursday
20 May 2021 Thursday
21 May 2021 Thursday
22 May 2021 Thursday
23 May 2021 Thursday

Viikko21

24 May 2021 Thursday
25 May 2021 Thursday
26 May 2021 Thursday
27 May 2021 Thursday
28 May 2021 Thursday
29 May 2021 Thursday
30 May 2021 Thursday

Viikko22

31 May 2021 Thursday
1 June 2021 Thursday
2 June 2021 Thursday
3 June 2021 Thursday
4 June 2021 Thursday
5 June 2021 Thursday
6 June 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä