Niemenkartanon alakoulu

Niemenkartanon alakoulun henkilökunta

Nimi Puhelinnumero Sähköpostiosoite
Rehtori Jarmo Viljamäki 040 3008 450 jarmo.viljamaki@reisjarvi.fi
Opettajanhuone 040 3008 451  

Esiopetus

   
A Johanna Leppälä 040 3008 463 johanna.leppala@reisjarvi.fi
B Jaana Markkinen 040 3008 462 jaana.markkinen@reisjarvi.fi

Luokanopettajat (lukuvuosi 2021 - 2022)

1A Liisa Kesola 040 3008 454 liisa.kesola@reisjarvi.fi
1B Ritva Koskivuori-Perkkiö 044 3008 341 ritva.koskivuori-perkkio@reisjarvi.fi
2A Saara Ranua 040 3008 425 saara.ranua@reisjarvi.fi
2B Marianna Hyvönen 040 3008 443 marianna.hyvonen@reisjarvi.fi
3A Arto Paavola  040 5001 935 arto.paavola@reisjarvi.fi
3B Sari Pesola 044 3008 345 sari.pesola@reisjarvi.fi
4A Heidi Liikanen 040 8377 892 heidi.liikanen@reisjarvi.fi
4B Juha Äijälä 040 3008 441 juha.aijala@reisjarvi.fi
5A Petteri Sarre 040 5860 077 petteri.sarre@reisjarvi.fi
5B Kati Luomanen 044 3008 346 kati.luomanen@reisjarvi.fi
6A Riikka-Liisa Palola 0400 887 614 riikka.palola@reisjarvi.fi
6B Tiia Suontakanen 044 3008 342 tiia.suontakanen@reisjarvi.fi

Muut opettajat

   
Laaja-alainen erityisopettaja Sari Kolehmainen 040 3008 431 sari.kolehmainen@reisjarvi.fi
Laaja-alainen erityisopettaja Minna Savela 040 3008 433 minna.savela@reisjarvi.fi
Pienryhmän opettaja Marja-Leena Juntunen 040 3008 461 marja-leena.juntunen@reisjarvi.fi
Ruotsin kielen opetus Annukka Rantala 044 3008 501 annukka.rantala@reisjarvi.fi
Yhteydenotot opettajiin mielellään klo 8.00-8.45 tai koulupäivän jälkeen klo 16.00 saakka. Mikäli
opettaja on antanut reissuvihossa/tiedotteessa luvan, voi tietoa lähettää myös tekstiviestinä.
Tekstiviesteihin ei vastata.

Koulunkäynninohjaajat

   
Jaana Olli   jaana.olli@reisjarvi.fi
Sanna Nisula   sanna.nisula@reisjarvi.fi
Tuula Hautala   tuula.hautala@reisjarvi.fi
Raili Niinikoski   raili.niinikoski@reisjarvi.fi
Maija-Liisa Kinnunen   maija-liisa.kinnunen@reisjarvi.fi
Laura Jokio    laura.jokio@reisjarvi.fi
Markku Huttunen   markku.huttunen@reisjarvi.fi
Tuija Mattola   tuija.mattola@reisjarvi.fi

Oppilashuolto

   
Koulukuraattori Sanna Lehto 040 3008 412 sanna.lehto@reisjarvi.fi
Kouluterveydenhoitaja Satu Kokkoniemi 040 3008 324 satu.kokkoniemi@reisjarvi.fi
Koulupsykologi Kati Kiiskilä    

IT-tuki

   
Tuomo Kupiainen 044 3008 343 tuomo.kupiainen@reisjarvi.fi
Esa Luomanen 040 3008 423 esa.luomanen@reisjarvi.fi

Muu henkilökunta

   
Keittäjä Leila Vedenoja 040 778 2047  
Keittäjä/Siistijä Arja Kiljala    
Siistijä Hannele Arkivuo  040 7620 418  
     

Niemenkartanon koulu

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko39

27 September 2021 Thursday
28 September 2021 Thursday
29 September 2021 Thursday
30 September 2021 Thursday
1 October 2021 Thursday
2 October 2021 Thursday
3 October 2021 Thursday

Viikko40

4 October 2021 Thursday
5 October 2021 Thursday
6 October 2021 Thursday
7 October 2021 Thursday
8 October 2021 Thursday
9 October 2021 Thursday
10 October 2021 Thursday

Viikko41

11 October 2021 Thursday
12 October 2021 Thursday
13 October 2021 Thursday
14 October 2021 Thursday
15 October 2021 Thursday
16 October 2021 Thursday
17 October 2021 Thursday

Viikko42

18 October 2021 Thursday
19 October 2021 Thursday
20 October 2021 Thursday
21 October 2021 Thursday
22 October 2021 Thursday
23 October 2021 Thursday
24 October 2021 Thursday

Viikko43

25 October 2021 Thursday
26 October 2021 Thursday
27 October 2021 Thursday
28 October 2021 Thursday
29 October 2021 Thursday
30 October 2021 Thursday
31 October 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä