Niemenkartanon alakoulu

Niemenkartanon alakoulun henkilökunta

Nimi Puhelinnumero Sähköpostiosoite
Rehtori Jarmo Viljamäki 040 3008 450 jarmo.viljamaki<a>reisjarvi.fi
Opettajanhuone 040 3008 451  

Esiopetus

   

A Johanna Leppälä

040 3008 463 johanna.leppala<a>reisjarvi.fi

B Jaana Markkinen

040 3008 462 jaana.markkinen<a>reisjarvi.fi

Luokanopettajat

1A Tarja Äijälä 040 3008 425 tarja.aijala<a>reisjarvi.fi
1B Marianna Hyvönen (ry) 040 3008 443 marianna.hyvonen<a>reisjarvi.fi
2A Liisa Kesola 040 3008 454 liisa.kesola<a>reisjarvi.fi
2B Ritva Koskivuori-Perkkiö (ry) 044 3008 341 ritva.koskivuori-perkkio<a>reisjarvi.fi
3A Heidi Liikanen 040 8377 892 heidi.liikanen<a>reisjarvi.fi
3B Juha Äijälä (srk) 040 3008 441 juha.aijala<a>reisjarvi.fi
4A Arto Paavola 040 5001 935 arto.paavola<a>reisjarvi.fi
4B Sari Pesola (ry) 044 3008 345 sari.pesola<a>reisjarvi.fi
5A Riikka-Liisa Palola 040 0887 614  riikka.palola<a>reisjarvi.fi
5B Tiia Suontakanen (srk) 040 8315 614 tiia.suontakanen<a>reisjarvi.fi
6A Petteri Sarre 040 5860 077 petteri.sarre<a>reisjarvi.fi
6B Kati Luomanen (srk) 044 3008 346 kati.luomanen<a>reisjarvi.fi

Muut opettajat

   
Laaja-alainen erityisopettaja Sari Kolehmainen 040 3008 431 sari.kolehmainen<a>reisjarvi.fi
Laaja-alainen erityisopettaja Minna Savela 040 3008 433 minna.savela<a>reisjarvi.fi
Pienryhmän opettaja Saara Ranua 040 3008 461 saara.ranua<a>reisjarvi.fi
Ruotsin kielen opetus Annukka Rantala 040 3008 501 annukka.rantala<a>reisjarvi.fi
Yhteydenotot opettajiin mielellään klo 8.00-8.45 tai koulupäivän jälkeen klo 16.00 saakka. Mikäli
opettaja on antanut reissuvihossa/tiedotteessa luvan, voi tietoa lähettää myös tekstiviestinä.
Tekstiviesteihin ei vastata.

Koulunkäynnin ohjaajat

   
Jaana Olli   jaana.olli<a>reisjarvi.fi
Sanna Nisula   sanna.nisula<a>reisjarvi.fi
Taija Autio (ry)   taija.autio<a>reisjarvi.fi
Raili Niinikoski   raili.niinikoski<a>reisjarvi.fi
Maija-Liisa Kinnunen   maija-liisa.kinnunen<a>reisjarvi.fi
Outi Muuttola (srk)   outi.muuttola<a>reisjarvi.fi

Oppilashuolto

   
Koulukuraattori Anne Nevasaari 040 3008 412 anne.nevasaari<a>reisjarvi.fi
Kouluterveydenhoitaja Satu Kokkoniemi 040 3008 324 satu.kokkoniemi<a>reisjarvi.fi
Koulupsykologi Kati Kiiskilä    

Muu henkilökunta

   
Keittäjä Aila Timonen 040 3008 453  
Siistijä Miia Suontakanen 044 3366 620  
Siistijä Hannele Arkivuo  040 7620 418