Niemenkartanon alakoulu

Niemenkartanon alakoulun henkilökunta

Nimi Puhelinnumero Sähköpostiosoite
Rehtori Jarmo Viljamäki 040 3008 450 jarmo.viljamaki@reisjarvi.fi
Opettajanhuone 040 3008 451  

Esiopetus

   

A Johanna Leppälä

040 3008 463 johanna.leppala@reisjarvi.fi

B Jaana Markkinen

040 3008 462 jaana.markkinen@reisjarvi.fi

Luokanopettajat

1A Liisa Kesola 040 3008 425 liisa.kesola@reisjarvi.fi
1B Ritva Koskivuori-Perkkiö 044 3008 341 ritva.koskivuori-perkkio@reisjarvi.fi
2A Tarja Äijälä 040 3008 454 tarja.aijala@reisjarvi.fi
2B Marianna Hyvönen 040 3008 443 marianna.hyvonen@reisjarvi.fi
3A Arto Paavola  040 5001 935 arto.paavola@reisjarvi.fi
3B Sari Pesola 044 3008 345 sari.pesola@reisjarvi.fi
4A Heidi Liikanen 040 8377 892 heidi.liikanen@reisjarvi.fi
4B Juha Äijälä 040 3008 441 juha.aijala@reisjarvi.fi
5A Petteri Sarre 040 5860 077 petteri.sarre@reisjarvi.fi
5B Kati Luomanen 044 3008 346 kati.luomanen@reisjarvi.fi
6A Riikka-Liisa Palola 040 3008 425 riikka.palola@reisjarvi.fi
6B Tiia Suontakanen 044 3008 342 tiia.suontakanen@reisjarvi.fi

Muut opettajat

   
Laaja-alainen erityisopettaja Sari Kolehmainen 040 3008 431 sari.kolehmainen@reisjarvi.fi
Laaja-alainen erityisopettaja Minna Savela 040 3008 433 minna.savela@reisjarvi.fi
Pienryhmän opettaja Saara Ranua 040 3008 461 saara.ranua@reisjarvi.fi
Ruotsin kielen opetus Annukka Rantala 044 3008 501 annukka.rantala@reisjarvi.fi
Yhteydenotot opettajiin mielellään klo 8.00-8.45 tai koulupäivän jälkeen klo 16.00 saakka. Mikäli
opettaja on antanut reissuvihossa/tiedotteessa luvan, voi tietoa lähettää myös tekstiviestinä.
Tekstiviesteihin ei vastata.

Koulunkäynnin ohjaajat

   
Jaana Olli   jaana.olli@reisjarvi.fi
Sanna Nisula   sanna.nisula@reisjarvi.fi
Taija Autio    taija.autio@reisjarvi.fi
Raili Niinikoski   raili.niinikoski@reisjarvi.fi
Maija-Liisa Kinnunen   maija-liisa.kinnunen@reisjarvi.fi
Outi Muuttola    outi.muuttola@reisjarvi.fi
Markku Huttunen   markku.huttunen@reisjarvi.fi
Tuija Mattola   tuija.mattola@reisjarvi.fi

Oppilashuolto

   
Koulukuraattori Anne Nevasaari 040 3008 412 anne.nevasaari@reisjarvi.fi
Kouluterveydenhoitaja Satu Kokkoniemi 040 3008 324 satu.kokkoniemi@reisjarvi.fi
Koulupsykologi Kati Kiiskilä    

Muu henkilökunta

   
Keittäjä Aila Timonen 040 3008 453  
Siistijä Miia Suontakanen 044 3366 620  
Siistijä Hannele Arkivuo  040 7620 418  

Niemenkartanon koulu

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko44

28 October 2019 Thursday
29 October 2019 Thursday
30 October 2019 Thursday
31 October 2019 Thursday
1 November 2019 Thursday
2 November 2019 Thursday
3 November 2019 Thursday

Viikko45

4 November 2019 Thursday
5 November 2019 Thursday
6 November 2019 Thursday
7 November 2019 Thursday
8 November 2019 Thursday
9 November 2019 Thursday
10 November 2019 Thursday

Viikko46

11 November 2019 Thursday
12 November 2019 Thursday
13 November 2019 Thursday
14 November 2019 Thursday
15 November 2019 Thursday
16 November 2019 Thursday
17 November 2019 Thursday

Viikko47

18 November 2019 Thursday
19 November 2019 Thursday
20 November 2019 Thursday
21 November 2019 Thursday
22 November 2019 Thursday
23 November 2019 Thursday
24 November 2019 Thursday

Viikko48

25 November 2019 Thursday
26 November 2019 Thursday
27 November 2019 Thursday
28 November 2019 Thursday
29 November 2019 Thursday
30 November 2019 Thursday
1 December 2019 Thursday
Ilmoittautuminen