Reisjärven vanhempainyhdistys ry

Hallituksen kokoonpano vuonna 2018-

Hallituksen pj Aino Niskakoski, aino.niskakoski(a)pp.inet.fi, gsm. 040 775 0636
Sihteeri Eeva Niemi, eeva.niemi996(a)gmail.com, gsm. 050 3749 286

Jäsenet

Vesa Kiviranta, vkiviranta(a)gmail.com, gsm. 050 411 8791
Lea Paananen, leapaananen81(a)gmail.com, gsm. 040 867 7761
Kimmo Parkkila, kimmo.parkkila(a)live.fi, gsm. 044 575 7368
Heidi Kesänen, heidinperhe(a)gmail.com, gsm. 045 356 9676
Piia Haikola, piia.haikola(a)gmail.com, gsm. 044 077 1229




Sähköpostiosoitteissa @-merkki korvattu (a)-merkillä roskapostin määrän vähentämiseksi.


Päivitetty 19.4.2021 / Tuomo Kupiainen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä