Musiikin hahmotusaineet (ex. MuPe)

Muha - opettajien yhteystiedot ja yhteydenottoajat

Porvoo ti 18.8.2020 klo 15 - 18
Loviisa ke 19.8.2020 klo 16 - 18
Mäntsälä to 20.8.2020 klo 16 - 18
Sipoo to 20.8.2020 klo 16 - 18


Viitala, Minna   minna.viitala@porvoo.fi  040-717 7993 Minnalle voi ilmoittautua myös etäopetuslinkin kautta 

https://meet.google.com/jyb-bwfd-hcb  Porvoon ja Mäntsälän aikoina


Koskinen, Jukka   jukka.koskinen@porvoo.fi 041-465 0349 Jukalle voit ilmoittatua myös Teams-linkin kautta

https://psmo.fi/tekno/jukka  Porvoon, Loviisan ja Sipoon aikoina

Suomela, Ari ari.suomela@porvoo.fi 050-555 3561 Arille voit ilmoittatua myös etäopetuslinkin kautta

https://meet.google.com/aez-bark-pkp Porvoon, Loviisan ja Mäntsälän aikoina

Simola, Satu  satu.simola@porvoo.fi 050-536 9519

Janney, Ilona    ilona.janney@porvoo.fi 044-572 0999

Latvala, Patrik  patrik.latvala@porvoo.fi 040-553 8402

Salmi, Timo  timo.salmi@porvoo.fi 0400-615 162






Jukka Koskisen Muha ryhmiin ilmoittautuminen

Jukka Koskisen kursseille voit ilnoittautua alla olevan Teams-linkin kautta

Tiistaina 18.8.2020 klo 15 - 18 Porvoon oppilaat

Keskiviikko19.8.2020 klo 16 - 18 Loviisan oppilaat

Torstai 20.8.2020 klo 16 - 18 Sipoon oppilaat


Teams-etäopetuslinkki:

https://psmo.fi/tekno/jukka

Voit olla Jukkaan yhteydessä myös puhelimitse

tel: 041 - 465 03 49

tai sähköpostilla:

jukka.koskinen@porvoo.fi

Minna Viitalan oppilaat, yhteydenotto

Minna Viitalan kursseille voit ilnoittautua alla olevan Meet-linkin kautta

Tiistaina 18.8.2020 klo 15 - 18 Porvoon oppilaat

Torstaina 20.8.2020 klo 15 - 18 Mäntsälän oppilaat.


Meet-etäopetuslinkki:

https://meet.google.com/jyb-bwfd-hcb



Voit olla Minnaan yhteydessä myös puhelimitse

tel: 040 - 717 7993

taikka sähköpostilla

minna.viitala@porvoo.fi

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä