VARAUSKALENTERI Erstan puukoulun ja Nuortuman yinjoogat & muut tapahtumat

Yinjooga varauskalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko13

29 March 2021 Thursday
30 March 2021 Thursday
31 March 2021 Thursday
1 April 2021 Thursday
2 April 2021 Thursday
3 April 2021 Thursday
4 April 2021 Thursday

Viikko14

6 April 2021 Thursday
7 April 2021 Thursday
8 April 2021 Thursday
9 April 2021 Thursday
10 April 2021 Thursday
11 April 2021 Thursday

Viikko15

12 April 2021 Thursday
13 April 2021 Thursday
14 April 2021 Thursday
15 April 2021 Thursday
16 April 2021 Thursday
17 April 2021 Thursday

Viikko16

19 April 2021 Thursday
20 April 2021 Thursday
21 April 2021 Thursday
22 April 2021 Thursday
23 April 2021 Thursday
24 April 2021 Thursday
25 April 2021 Thursday

Viikko17

26 April 2021 Thursday
27 April 2021 Thursday
28 April 2021 Thursday
29 April 2021 Thursday
30 April 2021 Thursday
1 May 2021 Thursday
2 May 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Seuraavat tapahtumat

KOKO KALLISARVOINEN KEHONI- yinjooga @ Nuortuma

KOKO KALLISARVOINEN KEHONI- YINJOOGA & KEHORENTOUTUS

Sunnuntaina 18.4. klo 18.00-19.30

Nuortuman tunnelmallisessa tilassa Aleksanterinkatu 34 Lahti

Tule hiljentymään ja hiljentämään ajatuksesi joogamatolle, yinjoogan ja syvärentoutuksen äärelle.

Tämä hetki sopii ihan kaikille ❤️

Liikkeet ovat sallivia ja kehoa liikutetaan lempeästi lattiatasossa. Yinjoogan rauhalliset, pysähtyneet liikkeet venyttävät ensisijaisesti tilaa korviesi väliin. Päämääränä on saada sinut, ihana asiakas ”päättömäksi”, jotta voit hetkeksi unohtaa ympärillä pyörivät kiireet ja velvollisuudet ja vaan olla.
Kehollinen syvärentoutus kuljettaa sinut illan päätteeks syvään rentoutumisen tilaan, missä arki väistyy ja rauha vallitsee.

Hinta 18€
(korttimaksu ei ole mahdollista, mutta mobilepay, käteinen tai verkkopankkimaksu käyvät maksuvälineinä)

Mukaasi tarvitset joogamaton, tyynyn ja viltin. Lisäksi suosittelen tunnille lämmintä pukeutumista ja villasukkia, sillä rentoutuminen laskee sykettä ja viilentää kehoa huomattavasti.

Tervetuloa ❤️❤️

lisätietoja sinulle tarvittaessa antaa Reetta Eurasto
reettajarauha@gmail.com / 0443626763
Ilmoittautuminen päättyy 18. huhtikuuta 2021 klo 18.00.

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä