Merijärvi

Kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 35

29 August 2022 Thursday
30 August 2022 Thursday
31 August 2022 Thursday
1 September 2022 Thursday
2 September 2022 Thursday
3 September 2022 Thursday
4 September 2022 Thursday

Viikko 36

5 September 2022 Thursday
6 September 2022 Thursday
7 September 2022 Thursday
8 September 2022 Thursday
9 September 2022 Thursday
11 September 2022 Thursday

Viikko 37

12 September 2022 Thursday
13 September 2022 Thursday
14 September 2022 Thursday
15 September 2022 Thursday
16 September 2022 Thursday
17 September 2022 Thursday
18 September 2022 Thursday

Viikko 38

19 September 2022 Thursday
20 September 2022 Thursday
21 September 2022 Thursday
22 September 2022 Thursday
23 September 2022 Thursday
24 September 2022 Thursday
25 September 2022 Thursday

Viikko 39

26 September 2022 Thursday
27 September 2022 Thursday
28 September 2022 Thursday
29 September 2022 Thursday
30 September 2022 Thursday
1 October 2022 Thursday
2 October 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Lukuvuoden 2022-2023 työ- ja loma-ajat


Syyslukukausi 15.8.2022-20.12.2022
Urheilupäivä 0-6 / Taksvärkki 7-9 10.9.2022
Syysloma 24.-30.10.2022
Itsenäisyyspäivävapaa 5.-6.12.2022
Joululoma 21.12.2022-1.1.2023

Kevätlukukausi 2.1.-3.6.2023
Talviloma 6.3.-12.3.2023
Pääsiäisloma 7.-10.4.2023
Vappu 1.5.2023
Helatorstai 18.5.2023

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä