Hyökännummen koulu

Ajankohtaista

Hyvää kesää kaikille!

Koulutyö alkaa 12.8.2020 klo 9.00.

Hyökännummen koulun tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko23

1 June 2020 Thursday
2 June 2020 Thursday
3 June 2020 Thursday
4 June 2020 Thursday
5 June 2020 Thursday
6 June 2020 Thursday
7 June 2020 Thursday

Viikko24

8 June 2020 Thursday
9 June 2020 Thursday
10 June 2020 Thursday
11 June 2020 Thursday
12 June 2020 Thursday
13 June 2020 Thursday
14 June 2020 Thursday

Viikko25

15 June 2020 Thursday
16 June 2020 Thursday
17 June 2020 Thursday
18 June 2020 Thursday
19 June 2020 Thursday
20 June 2020 Thursday
21 June 2020 Thursday

Viikko26

22 June 2020 Thursday
23 June 2020 Thursday
24 June 2020 Thursday
25 June 2020 Thursday
26 June 2020 Thursday
27 June 2020 Thursday
28 June 2020 Thursday

Viikko27

29 June 2020 Thursday
30 June 2020 Thursday
1 July 2020 Thursday
2 July 2020 Thursday
3 July 2020 Thursday
4 July 2020 Thursday
5 July 2020 Thursday
Ilmoittautuminen

Yhteystiedot

Hyökännummen koulu, Nummelantie 11, 04500 Kellokoski
Rehtori Hanna Oresmaa 040 314 5348 (hanna.oresmaa@mantsala.fi)
Henkilökunnanhuone 040 314 5306 
Apulaisrehtori Hanna Kuosa 040 314 5334
Koulusihteeri Kirsi Toimela 040 3145 281 (kirsi.toimela@mantsala.fi)
Esiopetus  Anne Hampori 040 314 5025
Alkuopetus (1-2 luokat, kuljetus) 040 314 5690
Pienluokka Sari Sillanmäki-Kuokkanen 040 314 5952
Pienluokka Jouko Ylönen 040 314 5160
Laaja-alainen erityisopettaja Päivi Virolainen 040 314 5072
Iltapäivähoito 040 314 6765
Opettajien sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@edu.mantsala.fi

Terveydenhoitaja Ellamari Hylkilä 040 3145 146
Koulupsykologi Kari Kosonen 040 314 5918
Koulukuraattori Camilla Hanhioja 040 314 6732


Koulun keittiö (ISS-ruokapalvelut) 050 358 0313
Kiinteistön huoltokutsut:
asiakaspalvelu@ncc.fi
päivystyspuhelin iltaisin ja viikonloppuisin
029 029 4900