Hyökännummen koulu

Yhteystiedot

Hyökännummen koulu, Nummelantie 11, 04500 Kellokoski
Rehtori Hanna Oresmaa 040 314 5348 (hanna.oresmaa@mantsala.fi)
Henkilökunnanhuone 040 314 5306 
Apulaisrehtori Hanna Kuosa 040 314 5334
Koulusihteeri Miia Pankinaho 040 3146 735 (miia.pankinaho@mantsala.fi)
Alkuopetus (1-2 luokat, kuljetus) 040 314 5690
Pienluokka Sari Sillanmäki-Kuokkanen 040 314 5952
Pienluokka Sanna Ojala 040 3145 160
Laaja-alainen erityisopettaja Päivi Virolainen 040 314 5072, Anne-Maarit Hannila-Saarinen 040 3145 994 
Iltapäivähoito 040 314 6765
Opettajien sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@edu.mantsala.fi

Terveydenhoitaja Kaisu Juntunen 050 497 0028
Koulupsykologi Veera Mäkelä 040 314 5658
Koulukuraattori Pirja Suorsa 040 314 5583



Kiinteistönhuolto: 
asiakaspalvelu@ncc.fi
päivystyspuhelin iltaisin ja viikonloppuisin
029 029 4900

Ruokapalvelut:
Hyökännummen koulun keittiö 040 3146 072
Ateriapalveluesihenkilö Jenni Ahola 040 3146 085

Hyökännummen koulun tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko39

27 September 2021 Thursday
28 September 2021 Thursday
29 September 2021 Thursday
30 September 2021 Thursday
1 October 2021 Thursday
2 October 2021 Thursday
3 October 2021 Thursday

Viikko40

4 October 2021 Thursday
5 October 2021 Thursday
6 October 2021 Thursday
7 October 2021 Thursday
8 October 2021 Thursday
9 October 2021 Thursday
10 October 2021 Thursday

Viikko41

11 October 2021 Thursday
12 October 2021 Thursday
13 October 2021 Thursday
14 October 2021 Thursday
15 October 2021 Thursday
16 October 2021 Thursday
17 October 2021 Thursday

Viikko42

18 October 2021 Thursday
19 October 2021 Thursday
20 October 2021 Thursday
21 October 2021 Thursday
22 October 2021 Thursday
23 October 2021 Thursday
24 October 2021 Thursday

Viikko43

25 October 2021 Thursday
26 October 2021 Thursday
27 October 2021 Thursday
28 October 2021 Thursday
29 October 2021 Thursday
30 October 2021 Thursday
31 October 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä