Yhteystiedot

Henkilökunta


Panu Ruoste
Rehtori
0193691468
0505768907
panu.ruoste@lohja.fi

Juha Nurmi
Apulaisrehtori
0443691480 juha.nurmi@lohja.fi

Misha Lindvall
Oppimisympäristöasiantuntija
0443691469 misha.lindvall@edu.lohja.fi
Siru Kantola
Opintosihteeri
0443691467 siru.kantola@lohja.fi
(ma‐to klo 8:00‐15:45, pe klo 8:00‐14:00)
Evelin Somer
Opintosihteeri
0440456917 evelin.somer@lohja.fi
(ma-ti klo 9:00‐15:00 ja ke-to klo 9:00-14:30, pe klo 8:00‐14:00)

Juha Nurmi
Opinto-ohjaaja

0443691480 juha.nurmi@lohja.fi
(A-ryhmät, N1-ryhmä (osa), urheiluvalmennettavat, kahden tutkinnon opiskelijat ja vaihto-opiskelijat)

Pia Koski-Stremmelaar
Opinto-ohjaaja

0443691474 pia.koski-stremmelaar@edu.lohja.fi
(EFG ja N2 -ryhmät)

Kiti Ikonen 
Opinto-ohjaaja

0443743791 kiti.ikonen@edu.lohja.fi
(BCD ja N1 (osa) -ryhmät)
Satu Sjöblom
Terveydenhoitaja
0443743340 satu.sjoblom@lohja.fi
Minna Rautio
Lukiopsykologi
0443740003 minna.rautio@lohja.fi
Suvi Sjögren
Lukiokuraattori
0443743260 suvi.sjogren@lohja.fi
Johanna Kiviniemi
Erityisopettaja 
0443743777 johanna.kiviniemi@edu.lohja.fi
Jouni Ahlbäck
Vahtimestari
0443740001 jouni.ahlback@lohja.fi
Ruokapalveluesimies 0443691471  
Siistijät 0443740558  

Lohjan Yhteislyseon lukion sähköpostiosoitteiden rakenne,
henkilökunta: etunimi.sukunimi@lohja.fi
opettajat: etunimi.sukunimi@edu.lohja.fi