Yhteystiedot

Henkilökunta


Panu Ruoste
Rehtori
0193691468
0505768907
panu.ruoste@lohja.fi

Juha Nurmi
Apulaislehtori
0443691480 juha.nurmi@lohja.fi

Misha Lindvall
Oppimisympäristöasiantuntija
0443691469 misha.lindvall@edu.lohja.fi
Siru Kantola
Opintosihteeri
0443691467 siru.kantola@lohja.fi
(ma‐to klo 8:00‐15:45, pe klo 8:00‐14:00)
Evelin Somer
Opintosihteeri
0440456917 evelin.somer@lohja.fi
(paikalla ma-ke)

Juha Nurmi
Opinto-ohjaaja

0443691480 juha.nurmi@lohja.fi
(A-ryhmät, N1-ryhmä (osa), urheiluvalmennettavat, kahden tutkinnon opiskelijat ja vaihto-opiskelijat)

Taina Kauppinen 
Opinto-ohjaaja

0443743791 taina.kauppinen@edu.lohja.fi
(BCD-ryhmät, N1-ryhmä (osa))

Marjukka Soini
Opinto-ohjaaja

0443691474 marjukka.soini@edu.lohja.fi
(EFGH-ryhmät, N2-ryhmä)

Henri Huovinen 
Opinto-ohjaaja (opintovapaalla)

  henri.huovinen@edu.lohja.fi
Satu Sjöblom
Terveydenhoitaja
0443743340 satu.sjöblom@lohja.fi
Marja-Helena Kunnas
Lukiopsykologi
0443740003 marja-helena.kunnas@lohja.fi
Suvi Sjögren
Lukiokuraattori
0443743260 suvi.sjögren@lohja.fi
Johanna Kiviniemi
Erityisopettaja 
0443743777 johanna.kiviniemi@lohja.fi
Jouni Ahlbäck
Vahtimestari
0443740001 jouni.ahlbäck@lohja.fi
Ruokapalveluesimies 0443691471  
Siistijät 0443740558  

Lohjan Yhteislyseon lukion sähköpostiosoitteiden rakenne,
henkilökunta: etunimi.sukunimi@lohja.fi
opettajat: etunimi.sukunimi@edu.lohja.fi