Koulussa tapahtuu

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 22

29 May 2023 Thursday
30 May 2023 Thursday
31 May 2023 Thursday
1 June 2023 Thursday
2 June 2023 Thursday
3 June 2023 Thursday
4 June 2023 Thursday

Viikko 23

5 June 2023 Thursday
6 June 2023 Thursday
7 June 2023 Thursday
8 June 2023 Thursday
9 June 2023 Thursday
10 June 2023 Thursday
11 June 2023 Thursday

Viikko 24

12 June 2023 Thursday
13 June 2023 Thursday
14 June 2023 Thursday
15 June 2023 Thursday
16 June 2023 Thursday
17 June 2023 Thursday
18 June 2023 Thursday

Viikko 25

19 June 2023 Thursday
20 June 2023 Thursday
21 June 2023 Thursday
22 June 2023 Thursday
23 June 2023 Thursday
24 June 2023 Thursday
25 June 2023 Thursday

Viikko 26

26 June 2023 Thursday
27 June 2023 Thursday
28 June 2023 Thursday
29 June 2023 Thursday
30 June 2023 Thursday
1 July 2023 Thursday
2 July 2023 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä