VANHEMPAINRYHMÄ

Tervetuloa Alapitkän vanhempainryhmän sivuille!

Vuosikokous pidettiin su 26.9.2021.
Kokouksessa valittiin vanhempainyhdistyksen hallitukseen:
Jonna Luttinen, puheenjohtaja
Susanna Räty, sihteeri
Rauno Savolainen, rahastonhoitaja
Elina Korhonen, varapuheenjohtaja
Riina Pietikäinen
Eeva-Maria Savolainen
Katja Savolainen
Lasse Kraemer, opettajien edustaja
Niina Halonen, opettajien edustaja

Tällä kokoonpanolla lukuvuosi 2021-2022 puuhastellaan koulutyön tukena. 

Toiminnan suunnittelua tulevaan lukuvuoteen:
- Koronan vuoksi syksyn disco jää välistä, mutta keväällä, jos tilanne sen sallii disco voidaan järjestää. 
- Mahdollinen retki Leppävirralle tai Vuokattiin.
- 6lk:n luokkaretken avustaminen, mikäli retki toteutuu.
- Koulun toiminnan tukeminen välinehankinnoin, riippuen siitä mitä opettajat kokevat tarpeelliseksi.

Mikäli Sinulla on hyviä ideoita toimintaan tai haluat osallistua tapahtumiin, niin olethan yhteydessä!
Postia voi laittaa vaikka osoitteeseen:
alapitkanvanhemmat@gmail.com

Toivommekin mukaan toimintaan mahdollisimman paljon vanhempia. Mukavaa yhdessä tekemistä ja uusia tuttavuuksia, toimintaa koululaistemme hyväksi!

Mukavaa lukuvuotta kaikille!

Kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 31

1 August 2022 Thursday
2 August 2022 Thursday
3 August 2022 Thursday
4 August 2022 Thursday
5 August 2022 Thursday
6 August 2022 Thursday
7 August 2022 Thursday

Viikko 32

8 August 2022 Thursday
9 August 2022 Thursday
10 August 2022 Thursday
11 August 2022 Thursday
12 August 2022 Thursday
13 August 2022 Thursday
14 August 2022 Thursday

Viikko 33

15 August 2022 Thursday
16 August 2022 Thursday
17 August 2022 Thursday
18 August 2022 Thursday
19 August 2022 Thursday
20 August 2022 Thursday
21 August 2022 Thursday

Viikko 34

22 August 2022 Thursday
23 August 2022 Thursday
24 August 2022 Thursday
25 August 2022 Thursday
26 August 2022 Thursday
27 August 2022 Thursday
28 August 2022 Thursday

Viikko 35

29 August 2022 Thursday
30 August 2022 Thursday
31 August 2022 Thursday
1 September 2022 Thursday
2 September 2022 Thursday
3 September 2022 Thursday
4 September 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä