Yhteystiedot

Yhteystiedot

Koulun yhteystiedot

Palonurmen koulu
Palonurmentie 780
73810 PALONURMI

Henkilökunta

Sakari Koistinen rehtori, luokanopettaja, 5.-6. lk 044 7482 426 sakari.koistinen(at)opedu.kuopio.fi
Anne Willman koulusihteeri, työpiste sijaitsee Nilsiän yhtenäiskoululla 044 7482 304 anne.willman(at)kuopio.fi
Sirpa Herranen luokanopettaja, 3.-4. lk 044 7482 427 sirpa.herranen(at)opedu.kuopio.fi
Minna Ruoho luokanopettaja, 1.-2. lk 044 7482 278 minna.ruoho(at)opedu.kuopio.fi
Anne Kainulainen koulunkäynninohjaaja 044 7184 085 anne.kainulainen(at)opedu.kuopio.fi
Sanna Koistinen erityisopettaja 044 7482 331 sanna.koistinen(at)opedu.kuopio.fi
Sirpa Rissanen laitoshuoltaja 044 4261 818
Pauli Taskinen, Servica kiinteistönhuolto 044 4261 805 pauli.taskinen(at)servica.fi
Sari Tirkkonen kouluterveydenhoitaja 044 7482 559 sari.tirkkonen(at)kuopio.fi
Sanna Mujunen koulupsykologi 044 7482 595 sanna.mujunen(at)kuopio.fi
Liisa Kokkonen koulukuraattori 044 7482 545 liisa.kokkonen(at)kuopio.fi