Yhteystiedot

Yhteystiedot

Osoite: Saukkolahdentie 16, 41860 Tikkala

Rehtori/Korpilahden yhtenäiskoulu Satu Lahti
satu.m.lahti@jyvaskyla.fi
0400 649 268

Koulusihteeri/Korpilahden Yhtenäiskoulu Karita Rippala
karita.rippala@jyvaskyla.fi
014 266 4626

Koulunjohtaja Tiina Jylhä
5.-6. luokka, luokanopettaja
tiina.jylha@edu.jyvaskyla.fi
050 311 8127 

Luokanopettaja Kirsi Eronen
1.-2. luokka
kirsi.eronen@edu.jyvaskyla.fi
050 566 4167

Luokanopettaja Jukka Suoniemi
3.-4. luokka
jukka.suoniemi@edu.jyvaskyla.fi
050 312 5372

Erityisluokanopettaja Riikka Kujala
Pienryhmä, laaja-alainen erityisopetus
riikka.kujala@edu.jyvaskyla.fi
050 471 9453

Englannin ja ruotsin opettaja, samanaikaisopettaja
Maijastiina Mäntysaari
maijastiina.mantysaari@edu.jyvaskyla.fi
040 673 3538

Koulunkäynninohjaaja/jälkkäri/vastuuohjaaja Merja Ahopelto
merja.ahopelto@edu.jyvaskyla.fi
050 311 8133

Koulunkäynninohjaaja/jälkkäri/vahtimestari Minna Hirvonen
minna.hirvonen@edu.jyvaskyla.fi
050 311 8166

Terveydenhoitaja Leena Heilä (0407337558)

Koulupsyk. Karoliina Kekkonen (014 266 0931)

Koulukuraattori Mari Savolainen
Soittoaika tiistai ja torstai klo 10-11, muina aikoina jätä viesti.
050 561 5234

KEITTIÖ / Kylän kattaus
Jaana Hakala
jaana.j.hakala@jyvaskyla.fi
050 308 7079 

Koulutaksi (040 179 0716)



Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä