Yhteystiedot

Yhteystiedot

Osoite: Saukkolahdentie 16, 41860 Tikkala

Puhelin
Kanslia: 014 266 1966 (050 311 8166 tekstiviestit)
Jälkkäri: 014 266 1965 (050 311 8133 tekstiviestit)

Rehtori/Korpilahden yhtenäiskoulu Satu Lahti
satu.m.lahti@jkl.fi

Koulusihteeri Heli Halmekoski-Laine
heli.halmekoski-laine@jkl.fi
014 266 4626

Koulunjohtaja Tiina Jylhä
5.-6. luokka, luokanopettaja
tiina.jylha@jkl.fi
014 266 4619
(050 311 8127 tekstiviestit)

Luokanopettaja Kirsi Eronen
1.-2. luokka
kirsi.eronen@jkl.fi

Luokanopettaja Anna-Maija Raitila
3.-4. luokka
anna-maija.raitila@jkl.fi

Luokanopettaja Jukka Suoniemi
samanaikaisopettaja
jukka.suoniemi@jkl.fi

Erityisluokanopettaja Iiro Eira
Pienryhmä, laaja-alainen erityisopetus
iiro.eira@jkl.fi

Englannin ja ruotsin opettaja
Maijastiina Mäntysaari
maijastiina.mantysaari@jkl.fi

Koulunkäynninohjaaja/jälkkäri Merja Ahopelto
merja.ahopelto@jkl.fi

Koulunkäynninohjaaja/jälkkäri/vahtimestari Minna Hirvonen
minna.hirvonen@jkl.fi

Koulunkäynninohjaajaharjoittelija Janne Hiekkanen
janne.hiekkanen@jkl.fi

KEITTIÖ
Jaana Hakala
jaana.j.hakala@jkl.fi
040 266 2324