Yhteystiedot

Jyväskylän yliopisto/OKL:
- Ulla Maija Valleala pedagoginen johtaja (ulla.valleala@jyu.fi)
- Matti Rautiainen (matti.a.rautiainen@jyu.fi)
- Marjo Autio-Hiltunen (marjo.autio-hiltunen@jyu.fi)
- Anna-Leena Kähkönen (anna-leena.m.kahkonen@jyu.fi)

Jyväskylän Kristillinen opisto:

- Vuokko Saastamoinen (vuokko.saastamoinen@jko.fi)
- Riitta Komu (riitta.komu@jko.fi)
- Mari Ahonen (mari.ahonen@jko.fi)
- Salla Könönen (salla.kokonen@jko.fi)



Keltinmäen koulu:
• Kirsi Myyryläinen (kirsi.myyrylainen@jkl.fi)
• Anu Järventausta (anu.jarventausta@jkl.fi)
• Minna Tammelin-Leivo (minna.tammelin-leivo@jkl.fi)
• Tero Kinnunen (tero.kinnunen@jkl.fi)

Kilpisen koulu:
• Ville Sakomaa (ville.sakomaa@jkl.fi)
- Birgitta Ollila [birgitta_ollila@hotmail.com]

- Jarmo Ritanen (jarmo.ritanen@jkl.fi)
-Olli-Matti Komonen (olli-matti.komonen@jkl.fi)
- Riitta Lähdesmäki-Puttonen (riitta.lahdesmaki-puttonen@jkl.fi)

Lyseon lukio
- rehtori Osmo Polas (osmo.polas@gradia.fi)
- Ulla Aarnio (ulla.aarnio@gradia.fi
- Anu Vuotari-Filenius (anu.vuotari-filenius@gradia.fi)
- Marja Danska (marja.danska@gradia.fi)
- Pirjo Väli-Torala (pirjo.vali-torala@gradia.fi)
- Raili Kivelä (raili.kivela@gradia.fi)

Normaalikoulun alakoulu:
• rehtori Markus Leppiniemi (markus.leppiniemi@norssi.jyu.fi)
-
Mari Kalaja (mari.kalaja@norssi.jyu.fi)
- Riitta Harjula (riitta.harjula@norssi.jyu.fi)

Normaalikoulun yläkoulu:
- rehtori Aapo Halonen (aapo.halonen@norssi.jyu.fi)
- Kerttu Nuoranne (kerttu.nuoranne@norssi.jyu.fi)
- Luvi Viertola (luvi.viertola@norssi.jyu.fi)

Tikkalan koulu:
• Tiina Jylhä (tiina.jylha@jkl.fi)
• Kirsi Eronen (kirsi.eronen@jkl.fi)
• Jukka Suoniemi (jukka.suoniemi@jkl.fi)

Viitaniemen koulu:
-Virpi Kämäräinen (virpi.kamarainen@jkl.fi)
• Ilkka Eskola (ilkka.eskola@jkl.fi)
• Maisa Peltokorpi (maisa.peltokorpi@jkl.fi)

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä