Juvan yhtenäiskoulu

LUKUVUOSI 2021 - 2022

KANSLIA avoinna klo 8.00 – 16.00

Koulusihteeri Tuija Auvinen puh. 0400 361 224

e-mail: etunimi.sukunimi@juva.fi 

Rehtori Olli Kossila, puh. 040 508 3826
Apulaisrehtori Kari Leskinen puh. 040 515 4729

e-mail: etunimi.sukunimi@juva.fi

 

Opinto-ohjaaja Minna Partonen puh. 0400 361 214

e-mail: etunimi.sukunimi@juva.fi

Opettajat puh. 0400 135062

e-mail: etunimi.sukunimi@juva.fi

Terveydenhoitaja Hanna Ahonen puh. 0400 135071

e-mail: etunimi.sukunimi@essote.fi

 

Koulun kotisivut löytyvät osoitteesta www.juva.fi ja Peda.net/Juva/Perusopetus/Yhtenäiskoulun 7.-9.-luokat

 

OPETTAJAT

  • mainittu nimi, opetusaine ja valvontaluokka (lihavoitu)
  • lukujärjestyksissä lyhenne opettajan nimestä


Anttila Mika-Olli FY, KE, MA, ATK

Auvinen Anna-Mari FY, KE, MA 9C

Häkkinen Hanna KO, TT 7C

Jussila Ulla EN, RU 

Kiljunen Sannamari SUK

Kojo Mikko HI, UE, SUK

Kojo Suvi KO, TT 8B

Konttinen Anita MU 7A

Koponen Paula LI 

Koskenvalta Kristiina SUK

Kotanen Hannele BI, MT 7B

Kukkonen Minna ENA, RU 9B

Kutvonen Ullariikka KU, IT

Käyhkö Annukka TS, MA 

Leskinen Kari HI

Lindqvisti Alexandra EO (toimipiste Hiekkaniemi)

Munck Varpu EN, VE

Nieminen Heta BI, MT 8C

Nissi Tapio TN

Orava Jenna EO 7D

Partonen Minna OP, tov 8A

Pentikäinen Sari LI  

Rasanen Pirjo EO 8-9D

Salimäki Raimo ELA

Salonen Päivi HI, YH, UE 9A

Saramäki Kati SUK, UE

Soudunsaari Saara FY, KE

 

 

KOULUNKÄYNNINOHJAAJAT

Tarja Halonen

Häkkinen Hanna-Mari

Piispa Minna

Pulkkinen Anna-Leena

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 17

25 April 2022 Thursday
26 April 2022 Thursday
27 April 2022 Thursday
28 April 2022 Thursday
29 April 2022 Thursday
30 April 2022 Thursday
1 May 2022 Thursday

Viikko 18

2 May 2022 Thursday
3 May 2022 Thursday
4 May 2022 Thursday
5 May 2022 Thursday
6 May 2022 Thursday
7 May 2022 Thursday
8 May 2022 Thursday

Viikko 19

9 May 2022 Thursday
10 May 2022 Thursday
11 May 2022 Thursday
12 May 2022 Thursday
13 May 2022 Thursday
14 May 2022 Thursday
15 May 2022 Thursday

Viikko 20

16 May 2022 Thursday
17 May 2022 Thursday
18 May 2022 Thursday
19 May 2022 Thursday
20 May 2022 Thursday
21 May 2022 Thursday
22 May 2022 Thursday

Viikko 21

23 May 2022 Thursday
24 May 2022 Thursday
25 May 2022 Thursday
26 May 2022 Thursday
27 May 2022 Thursday
28 May 2022 Thursday
29 May 2022 Thursday

Viikko 22

30 May 2022 Thursday
31 May 2022 Thursday
1 June 2022 Thursday
2 June 2022 Thursday
3 June 2022 Thursday
4 June 2022 Thursday
5 June 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä