Yhtenäiskoulun 7.-9.-luokat

LUKUVUOSI 2020 - 2021

KANSLIA avoinna klo 8.00 – 16.00

Koulusihteeri Tuija Auvinen puh. 0400 361 224

e-mail: etunimi.sukunimi@juva.fi 

Rehtori Kari Leskinen puh. 040 5154 729

e-mail: etunimi.sukunimi@juva.fi

 

Opinto-ohjaaja Minna Partonen puh. 0400 361 214

e-mail: etunimi.sukunimi@juva.fi

Opettajat puh. 0400 135062

e-mail: etunimi.sukunimi@juva.fi

Terveydenhoitaja Hanna Ahonen puh. 0400 135071

e-mail: etunimi.sukunimi@essote.fi

 

Koulun kotisivut löytyvät osoitteesta www.juva.fi ja Peda.net/Juva/Perusopetus/Yhtenäiskoulun 7.-9.-luokat

 

OPETTAJAT

  • mainittu nimi, opetusaine ja valvontaluokka (lihavoitu)
  • lukujärjestyksissä lyhenne opettajan nimestä

Hotti Naile FY, KE, MA, ATK

Häkkinen Hanna KO, TT  

Jussila Ulla EN, RU 9A

Kiljunen Sannamari AI

Kojo Mikko HI, UE, AI

Koskenvalta Kristiina AI 9B

Kukkonen Minna ENA, RU 8B

Kutvonen Ullariikka KU, IT

Käyhkö Annukka TS, MA 9C

Kotanen Hannele BI, GE, TT

Leskinen Kari HI

Leppänen Jukka TN, MA 7A

Lyytikäinen Suvi KO, TT 7B

Munck Varpu EN, VE

Nieminen Heta BI, GE 7C

Orava Jenna EO 9D

Partonen Minna OP, tov

Partti Terhi EO (Toimipiste Hiekkaniemi)

Pentikäinen Sari LI  

Pylväinen Jari MU

Rasanen Pirjo EO 7-8D  

Saramäki Kati UE, AI

Salimäki Raimo ELA

Salonen Päivi HI, YH, UE 8A  

Siltanen Heli FY, KE, MA 8C

Soudunsaari Saara FY, KE

Taivalantti Janne LI 

 

KOULUNKÄYNNINOHJAAJAT

Tarja Halonen

Häkkinen Hanna-Mari

Piispa Minna

Pulkkinen Anna-Leena

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko17

26 April 2021 Thursday
27 April 2021 Thursday
28 April 2021 Thursday
29 April 2021 Thursday
30 April 2021 Thursday
1 May 2021 Thursday
2 May 2021 Thursday

Viikko18

3 May 2021 Thursday
4 May 2021 Thursday
5 May 2021 Thursday
6 May 2021 Thursday
7 May 2021 Thursday
8 May 2021 Thursday
9 May 2021 Thursday

Viikko19

10 May 2021 Thursday
11 May 2021 Thursday
12 May 2021 Thursday
13 May 2021 Thursday
14 May 2021 Thursday
15 May 2021 Thursday
16 May 2021 Thursday

Viikko20

17 May 2021 Thursday
18 May 2021 Thursday
19 May 2021 Thursday
20 May 2021 Thursday
21 May 2021 Thursday
22 May 2021 Thursday
23 May 2021 Thursday

Viikko21

24 May 2021 Thursday
25 May 2021 Thursday
26 May 2021 Thursday
27 May 2021 Thursday
28 May 2021 Thursday
29 May 2021 Thursday
30 May 2021 Thursday

Viikko22

31 May 2021 Thursday
2 June 2021 Thursday
3 June 2021 Thursday
4 June 2021 Thursday
5 June 2021 Thursday
6 June 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä