Karvion koulu

Karvion koulu

Karvion 2010 valmistuneessa koulussa opetetaan esiopetuksen ja 1-6 lk. oppilaita. Talon nykyaikaiset ja avarat tilat pitävät sisällään myös ryhmäperhepäiväkodin palvelut.

Henkilökunta:

Rehtori: Sari Kääriäinen, puh. 040 715 3365, sari.kaariainen@edu.heinavesi.fi
Luokanopettaja:Anne Karhu, puh. 040 710 1922, anne.karhu@edu.heinavesi.fi
Luokanopettaja: Pekka Hakalisto, puh. 040 7138 766, pekka.hakalisto@edu.heinavesi.fi


Kiertävät opettajat:

Ortodoksiuskonnon opetus: Irina Karvonen
Ruotsin opetus: Minna Voutilainen, puh. 040 520 9701
Erityisopetus: Tuula Pöllänen, puh. 040 593 9604

Terveydenhoitaja:
Paula Ärväs puh.013 3305138

Koulukuraattori:
Toivo Turunen: puh. 013 3305245

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko44

26 October 2020 Thursday
27 October 2020 Thursday
28 October 2020 Thursday
29 October 2020 Thursday
30 October 2020 Thursday
31 October 2020 Thursday
1 November 2020 Thursday

Viikko45

2 November 2020 Thursday
3 November 2020 Thursday
4 November 2020 Thursday
5 November 2020 Thursday
6 November 2020 Thursday
7 November 2020 Thursday
8 November 2020 Thursday

Viikko46

9 November 2020 Thursday
10 November 2020 Thursday
11 November 2020 Thursday
12 November 2020 Thursday
13 November 2020 Thursday
14 November 2020 Thursday
15 November 2020 Thursday

Viikko47

16 November 2020 Thursday
17 November 2020 Thursday
18 November 2020 Thursday
19 November 2020 Thursday
20 November 2020 Thursday
21 November 2020 Thursday
22 November 2020 Thursday

Viikko48

23 November 2020 Thursday
24 November 2020 Thursday
25 November 2020 Thursday
26 November 2020 Thursday
27 November 2020 Thursday
28 November 2020 Thursday
29 November 2020 Thursday

Viikko49

30 November 2020 Thursday
1 December 2020 Thursday
2 December 2020 Thursday
3 December 2020 Thursday
4 December 2020 Thursday
5 December 2020 Thursday
6 December 2020 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä