Hallitus

Opsian hallitus vuonna 2020

HALLITUKSEN JÄSENET

PUHEENJOHTAJA

Virpi Lehmusvaara, puh. +358 40 5289558
virpi.lehmusvaara(at)opsia.fi

VARAPUHEENJOHTAJA

Peter Johnson, peter.johnson(at)kokkola.fi

Barbro Högström, barbro.hogstrom(at)espoo.fi

Eeva-Kaisa Ikonen, eeva-kaisa.ikonen(at)espoo.fi

Merja Koivisto, merja.koivisto(at)valteri.fi

Marjo Kyllönen, marjo.kyllonen(at)hel.fi

Jarkko Lahtinen, jarkko.lahtinen(at)kuntaliitto.fi

Matti Hursti, matti.hursti(at)ylojarvi.fi

HALLITUKSEN VARAJÄSENET


Mirva Alakoskela, mirva.alakoskela(at)siuntio.fi

Anu-Liisa Kosonen, anu-liisa.kosonen(at)kemi.fi

Anne Onnela, anne.onnela(at)sodankyla.fi

Kaisu Toivonen, toivonenkaisu(at)gmail.com

Asiantuntijajäsenet:

Hannu Laukkanen, hannu.laukkanen(at)propractica.fi

Kunniapuheenjohtajat:

Tapio Holopainen, tapiohol(at)sci.fi

Markku Suortamo, suortamo(at)live.com

Aulis Pitkälä, aulis.pitkala@gmail.com

SIHTEERI
Marianne Joronen, puh. 020 7489 685
marianne.joronen(at)opsia.fi

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä