Yhteystiedot ja toimijat

OAJ Keski-Suomi ry vuosikokous 2020

Vuosikokouksessa Äänekoskella valittiin yhdistykselle puheenjohtaja ja hallitus kaudelle 2020-2022.

Puheenjohtajaksi valittiin Katja Poikolainen. Kuvassa väistyvä pj Pekka Natunen ja uusi pj Katja Poikolainen.

 

Hallitus kaudella 2020-2022

 

  Jäsen Varajäsen

Minna Heikkinen Pasi Manninen
Jukka Hella Johanna Kämäräinen
Teija Koskinen Pia Piispanen
Minna Kuosmanen Päivi Korhonen
Birgitta Mannila Matti Lampinen
 Juha Merikoski Jaana Toomar
Teresa Mäenpää Katri Lamberg
Ulla Maija Nyman Heli Vuorinen
 Jukka Paananen Teija Hytönen
Tuula Peltonen Hannu Ylitalo
 Jari Penttinen Tarja Rantanen
 Anna Roikonen Johanna Tuomisalo
Pia Ruuhi-Liimatainen Tuula Nissinen
 Heini Rönkkö Maritta Heliö
Stig Rönnkvist Anu Turunen-Paloniemi

 

OAJ Keski-Suomen toimihenkilöiden yhteystietoja

 
Katja Poikolainen, puheenjohtaja
Jyväskylä
sp. katja.poikolainen(at)jkl.fi
p. 050 409 6370

Birgitta Mannila, 1. varapuheenjohtaja
Jyväskylä
birgitta.mannila(at)gradia.fi
040 593 8706

Anna Roikonen, 2. varapuheenjohtaja
Jyväskylä
anna.roikonen(at)jkl.fi
roikonen.annalena(at)gmail.com
050 5322 649

Juha Merikoski, 3. varapuheenjohtaja
Jyväskylä
juha.t.merikoski(at)jyu.fi
(juha.merikoski(at)gmail.com)
040 7551 820

Stig Rönnkvist, tiedottaja
Jyväskylä
stig.ronnkvist(at)jkl.fi
050 320 7777

Jukka Lummelahti, alueasiamies, taloudenhoitaja
Laukaa
jukka.lummelahti(at)laukaa.fi
050 514 5185


sihteeri

Samuli Pentinniemi, liikuntavastaava
Jyväskylä
samuli.pentinniemi(at)jkl.fi




Aluetoimiston tilavarausten kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko40

28 September 2020 Thursday
29 September 2020 Thursday
30 September 2020 Thursday
1 October 2020 Thursday
2 October 2020 Thursday
3 October 2020 Thursday
4 October 2020 Thursday

Viikko41

5 October 2020 Thursday
6 October 2020 Thursday
7 October 2020 Thursday
8 October 2020 Thursday
9 October 2020 Thursday
10 October 2020 Thursday
11 October 2020 Thursday

Viikko42

12 October 2020 Thursday
13 October 2020 Thursday
14 October 2020 Thursday
15 October 2020 Thursday
16 October 2020 Thursday
17 October 2020 Thursday
18 October 2020 Thursday

Viikko43

20 October 2020 Thursday
21 October 2020 Thursday
22 October 2020 Thursday
23 October 2020 Thursday
24 October 2020 Thursday
25 October 2020 Thursday

Viikko44

26 October 2020 Thursday
27 October 2020 Thursday
28 October 2020 Thursday
29 October 2020 Thursday
30 October 2020 Thursday
31 October 2020 Thursday
1 November 2020 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä