Opiskelijakunta

Opiskelijakunnan hallitus vuonna 2022

Hallituksen esittely:

Silenius Pennina, Puheenjohtaja: Kutsuu hallituksen koolle ja valvoo hallituksen työn etenemistä yhdessä varapuheenjohtajan kanssa
Merivirta Ilmari, Varapuheenjohtaja: Valvoo hallitusta puheenjohtajan kanssa
Güldogan Giancarlo, Shteeri: laatii esityslistat, tekee kokouksen esityksistä pöytäkirjan, huolehtii tärkeiden pöytäkirjojen taltionnista
Herranen Kristofer, Rahastonhoitaja: Valvoo hallituksen taloutta, rahaliikenteen hoidosta, kehittää varainkeruukeinoja
Isotalo Antti-Jussi, Viestintävastaava: Vastaa hallituksen sisäisestä ja ulkoisesti viestinnästä
Bytyqi Lindor, somevastaava: Ylläpitää koulun somekanavia ja julkaisee sinne ajankohtaisia kuvia sekä tiedotteita
Ada Kallio, tapahtumavastaava: Suunnittelee ja järjestää tapahtumia yhdessä muun hallituksen kanssa
Pietikäinen Veeti, tapahtumavastaava: Suunnittelee ja järjestää tapahtumia yhdessä muun hallituksen kanssa
Räisänen Emilia, yritysyhteistyövastaava: Kehittää uusia yhteistöitä paikallisten yritysten kanssa


f3f60f00-3fe7-4c44-af10-6882a2ff49cc.JPG

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 17

25 April 2022 Thursday
26 April 2022 Thursday
27 April 2022 Thursday
28 April 2022 Thursday
29 April 2022 Thursday
30 April 2022 Thursday
1 May 2022 Thursday

Viikko 18

2 May 2022 Thursday
3 May 2022 Thursday
4 May 2022 Thursday
5 May 2022 Thursday
6 May 2022 Thursday
7 May 2022 Thursday
8 May 2022 Thursday

Viikko 19

9 May 2022 Thursday
10 May 2022 Thursday
11 May 2022 Thursday
12 May 2022 Thursday
13 May 2022 Thursday
14 May 2022 Thursday
15 May 2022 Thursday

Viikko 20

16 May 2022 Thursday
17 May 2022 Thursday
18 May 2022 Thursday
19 May 2022 Thursday
20 May 2022 Thursday
21 May 2022 Thursday
22 May 2022 Thursday

Viikko 21

23 May 2022 Thursday
24 May 2022 Thursday
25 May 2022 Thursday
26 May 2022 Thursday
27 May 2022 Thursday
28 May 2022 Thursday
29 May 2022 Thursday

Viikko 22

30 May 2022 Thursday
31 May 2022 Thursday
1 June 2022 Thursday
2 June 2022 Thursday
3 June 2022 Thursday
4 June 2022 Thursday
5 June 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä