Välkommen till Virkby skola!

Virkby skola läsåret 2023-2024

Läsårets arbetstider för eleverna:

Årskursernas arbetstider

ti

on

to

fr

åk 1

9-13 + läxläsning 13-13.30

9-13

9-13

9-13

9-13

åk 2

9-13 + läxläsning 13-13.30

9-13

9-13

9-13

9-13

åk 3

10-13 + läxläsning 13-13.30

mofi-elever kl 8-13

läxläsning kl 13-13.30


afi-elever kl 9-14

läxläsning kl 8.15-8.45

mofi-elever 8-13

afi-elever 9-14

8-13

9-12

åk 4

10-14

mofi-elever kl 8-13

läxläsning kl 13-13.30


afi-elever kl 9-14

läxläsning kl 8.15-8.45

mofi-elever 8-13

afi-elever 9-14

8-14

8-12

åk 5

9-15

mofi-elever kl 8-13

läxläsning kl 13-13.30


afi-elever kl 9-14

läxläsning kl 8.15-8.45

8-14

8-14

8-13

åk 6

9-15

mofi-elever 9-13 + läxläsning 8.15-8.45 eller 13-13.30


afi-elever 9-14 + läxläsning 8.15-8.45 

8-14

Mofi-elever 8-14

afi-elever 9-14

8-13


Åk 1-2 klasslärare Maria Engström och skolgångshandledare Nina Ourama

Åk 3-4 klasslärare Susanna Flythström

Åk 5 klasslärare Lena Tallqvist
Åk 6 klasslärare Lotta Nyman

Speciallärare och prorektor Lena Tallqvist

Slöjdlärare Ina Hildéen

Skolgångshandledare Frida Lindlöf

Eftermiddagsverksamhetsledare + skolgångshandledare Nina Ourama. Eftermiddagsverksamhetens utrymme finns i Virkby skola. Telefonnummer: 044-3740063

Kurator Malena Lutz

Hälsovårdare Maria Keto




Kalender

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 14

1 April 2024 Thursday
2 April 2024 Thursday
3 April 2024 Thursday
4 April 2024 Thursday
5 April 2024 Thursday
6 April 2024 Thursday
7 April 2024 Thursday

Viikko 15

8 April 2024 Thursday
9 April 2024 Thursday
10 April 2024 Thursday
11 April 2024 Thursday
12 April 2024 Thursday
13 April 2024 Thursday
14 April 2024 Thursday

Viikko 16

15 April 2024 Thursday
16 April 2024 Thursday
17 April 2024 Thursday
18 April 2024 Thursday
19 April 2024 Thursday
20 April 2024 Thursday
21 April 2024 Thursday

Viikko 17

22 April 2024 Thursday
23 April 2024 Thursday
24 April 2024 Thursday
25 April 2024 Thursday
26 April 2024 Thursday
27 April 2024 Thursday
28 April 2024 Thursday

Viikko 18

29 April 2024 Thursday
30 April 2024 Thursday
1 May 2024 Thursday
2 May 2024 Thursday
3 May 2024 Thursday
4 May 2024 Thursday
5 May 2024 Thursday
Ilmoittautuminen avoinna
Ilmoittautuminen alkaa myöhemmin
Ilmoittautuminen tehty
Ilmoittautuminen ei ole avoinna

Läsåret 2023-2024

Åk 1-2 Maria Engström


Åk 3-4 Susanna Flythström


Åk 5 Lena Tallqvist

Åk 6 Lotta Nyman

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä