Välkommen till Virkby skola!

Välkommen till Virkby skola

Hej!
Här ser du elevernas arbetstider under läsåret 2020-2021:


ÅK

Ti

On

To

Fr

1

9-13

9-13

9-13

9-13

8-12

2

9-13

9-13

9-13

9-13

8-12

3

9-13

9-14

9-14

10-13

8-13

4

9-13

8-14

8-14

10-14

8-13

5

9-14

9-15

8-14

9-14

8-13

6

9-14

9-15

9-14

9-14

8-13



Skön sommar!

H Charlotta Allamo



Virkby skola
Petter Forsströms väg 1, 08700 Lojo
Biträdande rektor Charlotta Allamo tfn 044 3740 160
Platschef Lotta Nyman tfn 044 3747 408
Rektor Monica Lemberg tfn 044 3740 157
Kansli/lärarrum tfn 044 3740 159 eller 044 3740 154
Byråsekreterare Anne Norrgård 044 369 5492
Eftermiddagsklubben tfn 044 3740 063
Lämna gärna ett textmeddelande, så tar vi kontakt vid behov!

Sjukfrånvaro meddelas i första hand via wilma, annars per sms till kansli/lärarrum

Kalender

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko17

26 April 2021 Thursday
27 April 2021 Thursday
28 April 2021 Thursday
29 April 2021 Thursday
30 April 2021 Thursday
1 May 2021 Thursday
2 May 2021 Thursday

Viikko18

3 May 2021 Thursday
4 May 2021 Thursday
5 May 2021 Thursday
6 May 2021 Thursday
7 May 2021 Thursday
8 May 2021 Thursday
9 May 2021 Thursday

Viikko19

10 May 2021 Thursday
11 May 2021 Thursday
12 May 2021 Thursday
13 May 2021 Thursday
14 May 2021 Thursday
15 May 2021 Thursday
16 May 2021 Thursday

Viikko20

17 May 2021 Thursday
18 May 2021 Thursday
19 May 2021 Thursday
20 May 2021 Thursday
21 May 2021 Thursday
22 May 2021 Thursday
23 May 2021 Thursday

Viikko21

24 May 2021 Thursday
25 May 2021 Thursday
26 May 2021 Thursday
27 May 2021 Thursday
28 May 2021 Thursday
29 May 2021 Thursday
30 May 2021 Thursday

Viikko22

31 May 2021 Thursday
1 June 2021 Thursday
2 June 2021 Thursday
3 June 2021 Thursday
4 June 2021 Thursday
5 June 2021 Thursday
6 June 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä