Itäkulman koulutalon henkilökunta

Itäkulman koulutalo

Kaivolantie 1058
23800 LAITILA

rehtori Noora Vesterinen
noora.vesterinen@laitila.fi
puh. 0405942298
rehtorin viransijainen (syyslukukausi) Kristiina Lalla 
puh. 0406587422 koululla torstaisin

3-6 lk Johanna Aulin
johanna.aulin@laitila.fi
puh. 0406462140

1-2 lk Heidi Antola
heidi.antola@laitila.fi
puh. 0406539892

koulunkäynninohjaaja Natalia Angheluta
puh. 0405027506

erityisopettaja Pilvi Kauppi (torstai)
puh. 040 6313861

koulupsykologi Susanna Andersson
susanna.andersson@laitila.fi
puh. 0405440056

koulukuraattori Salla Tuomikanta
salla.tuomikanta@laitila.fi
puh. 0403580492

kouluterveydenhoitaja Taisa Bragge
taisa.bragge@laitila.fi
puh. 0505182075

keittäjä/siistijä Jaana Aaltonen
puh. 0405962873

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä