Karvian yhtenäiskoulu

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko14

5 April 2021 Thursday
7 April 2021 Thursday
8 April 2021 Thursday
9 April 2021 Thursday
10 April 2021 Thursday
11 April 2021 Thursday

Viikko15

13 April 2021 Thursday
14 April 2021 Thursday
15 April 2021 Thursday
16 April 2021 Thursday
17 April 2021 Thursday
18 April 2021 Thursday

Viikko16

20 April 2021 Thursday
21 April 2021 Thursday
22 April 2021 Thursday
23 April 2021 Thursday
24 April 2021 Thursday
25 April 2021 Thursday

Viikko17

26 April 2021 Thursday
27 April 2021 Thursday
29 April 2021 Thursday
30 April 2021 Thursday
2 May 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Teinarihumua koululla ja kylillä torstaina 26.11.

ISO Kiitos 8-luokkalaiset upeasta "heittäytymisestä" teinaritehtäviin...
Kiitos 9-luokkalaisille upeista järjestelyistä!
Etenkin alakoululaiset olivat tosi riemuissaan "Uunojen" ja "Ballerinojen" lauluista..
- Paparazzi-Kari laittaa lisää kuvia Kuvagalleriaan kun kerkiää...

Lisää Kuvia: https://peda.net/karvia/kuvagalleria/vuodelta-2020/tr2


Parhaina asuina palkittiin Ilonan ja Karin asut - Onnea voittajille !!!

Ajankohtaista

Karvian nuorisotila avautuu

Nuorisotilat avautuvat ensi maanantaina Nuorisotilat tarjoavat päihteettömän ja turvallisen vapaa-ajanviettopaikan nuorille kahdesti viikossa. Aluksi maanantaisin ja keskiviikkoisin klo 14.00 – 20.00, alkaen maanantaina 2.11.2020. Paikalla on va...

Koronavirustiedote Karvian kunnan oma laadittu 13.03.2020

Karvian yhtenäiskoulu Opinpolussa olemme varautuneet Koronan varalta. Noudatamme varautumisessa THL:n ja terveydenhoitoviranomaisten ohjeistuksia. Koulun omat tiedotteet huoltajille ja oppilaille tulevat koulun Wilman kautta. Ohjeistusta Karvian...

Lasten, nuorten ja perheiden hyvinvointityöryhmä

Lasten, nuorten ja perheiden hyvinvointityöryhmä Kaikissa kunnissa tulee olla lapsi- ja perhepalveluiden työryhmä, joka koordinoi lasten, nuorten ja perheiden hyvinvointia ja toteuttaa kuntalaisten hyvinvoinnin seurantaa, nuorisolain mukaisia yh...

INFO-TV

Viikko 16 (19.4. - 23.4.)

Ma. 19.4.  Ti. 20.4. Ke. 21.4.  To. 22.4.  Pe. 23.4.  Ruokalista Ma. Jauhelihakeitto, ruisleipä, leikkele Ti.  Broilerikastike, riisi, salaatti Ke. Palapaisti, perunat, salaatti To. Mustamakkara / pinaattilätyt, peruna, salaatti Pe.  Jauhelihari...

Läksyparkki

Läksyparkki 3-9.luokkalaisille ti-pe klo 8.15 - 9.00 4A -luokan aulassa. Poikkeuksista ajoissa ilmoitetaan erikseen. Tervetuloa! :)

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä