Kaipolan koulu

Tervetuloa Kaipolan koulun sivuille!

Kaipolan koulu on n. 111 oppilaan alakoulu, jossa opiskellaan vuosiluokilla 1-6. 

Lukuvuonna 2023 - 2024 painopistealueet ovat suvaitsevuus sekä lukeminen.

Koulun rehtori on Jämsänjoen yhtenäiskoulun rehtori Jaana Kummala, ja koulun yhteysopettajana toimii Päivi Mäkinen. Yhteysopettaja vastaa koulun arjen sujuvuudesta ja tiedottaa ajankohtaisista asioista.

Rehtori on tavoitettavissa puhelimella (puh. 040 7550178), sähköpostilla (jaana.kummala@jamsa.fi) ja Wilma-viestillä. Hänet tavoittaa yleensä myös koululta keskiviikkoisin.


Koulutaksi
Jokilaakson Tilausliikenne, puh. autoon 040 516 3111

Linja-auto
Triviabus, puh. 045 7876 4187

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 27

1 July 2024 Thursday
2 July 2024 Thursday
3 July 2024 Thursday
4 July 2024 Thursday
5 July 2024 Thursday
6 July 2024 Thursday
7 July 2024 Thursday

Viikko 28

8 July 2024 Thursday
9 July 2024 Thursday
10 July 2024 Thursday
11 July 2024 Thursday
12 July 2024 Thursday
13 July 2024 Thursday
14 July 2024 Thursday

Viikko 29

15 July 2024 Thursday
16 July 2024 Thursday
17 July 2024 Thursday
18 July 2024 Thursday
19 July 2024 Thursday
20 July 2024 Thursday
21 July 2024 Thursday

Viikko 30

22 July 2024 Thursday
23 July 2024 Thursday
24 July 2024 Thursday
25 July 2024 Thursday
26 July 2024 Thursday
27 July 2024 Thursday
28 July 2024 Thursday

Viikko 31

29 July 2024 Thursday
30 July 2024 Thursday
31 July 2024 Thursday
1 August 2024 Thursday
2 August 2024 Thursday
3 August 2024 Thursday
4 August 2024 Thursday
Ilmoittautuminen avoinna
Ilmoittautuminen alkaa myöhemmin
Ilmoittautuminen tehty
Ilmoittautuminen ei ole avoinna

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä