Kaipolan koulu

Tervetuloa Kaipolan koulun sivuille!

Kaipolan koulu on n. 140 oppilaan alakoulu, jossa opiskellaan vuosiluokilla 1-6.

Lukuvuonna 2020-2021 panostamme kouluyhteisön hyvinvointiin, TVT-taitojen kehittämiseen sekä arvioinnin uudistamiseen.

Koulun rehtori on Jämsänjoen yhtenäiskoulun rehtori Jaana Kummala, ja koulun yhteysopettajana toimii Päivi Mäkinen. Yhteysopettaja vastaa koulun arjen sujuvuudesta ja tiedottaa ajankohtaisista asioista.

Rehtori on tavoitettavissa puhelimella (puh. 040 7550178), sähköpostilla (jaana.kummala@jamsa.fi) ja Wilma-viestillä. Hänet tavoittaa yleensä myös koululta torstaisin.


Koulutaksi
Jokilaakson Tilausliikenne, puh. autoon 040 516 3111

Linja-auto
Triviabus, puh. 045 7876 4187

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 17

25 April 2022 Thursday
26 April 2022 Thursday
27 April 2022 Thursday
29 April 2022 Thursday
30 April 2022 Thursday
1 May 2022 Thursday

Viikko 18

2 May 2022 Thursday
3 May 2022 Thursday
4 May 2022 Thursday
5 May 2022 Thursday
6 May 2022 Thursday
7 May 2022 Thursday
8 May 2022 Thursday

Viikko 19

9 May 2022 Thursday
10 May 2022 Thursday
12 May 2022 Thursday
13 May 2022 Thursday
14 May 2022 Thursday
15 May 2022 Thursday

Viikko 20

16 May 2022 Thursday
17 May 2022 Thursday
19 May 2022 Thursday
20 May 2022 Thursday
21 May 2022 Thursday
22 May 2022 Thursday

Viikko 21

23 May 2022 Thursday
24 May 2022 Thursday
26 May 2022 Thursday
27 May 2022 Thursday
28 May 2022 Thursday
29 May 2022 Thursday

Viikko 22

30 May 2022 Thursday
31 May 2022 Thursday
1 June 2022 Thursday
2 June 2022 Thursday
3 June 2022 Thursday
5 June 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä