Jämsänkosken yhtenäiskoulu

Tervetuloa Jämsänkosken yhtenäiskoulun kotisivuille.

Jämsänkosken yhtenäiskoulussa opiskelee n. 550 oppilasta vuosiluokilla 1-9. Alkuopetuksen 1.-2.luokat sijaitsevat erillisellä Korven koululla, ja vl. 3-9 opiskelevat 1.8.2019 käyttöönotetussa uudisrakennuksessa.

Osoite:

Jämsänkosken yhtenäiskoulu (vl.3-9), Opintie 49,42300 Jämsänkoski (Googlekartta)
Korven koulu (vl.1-2), Korventie 14,42300 Jämsänkoski (Googlekartta)

Hallinto:

rehtori Antti Manninen, p. 0400420267
apulaisrehtori Markus Hyytinen, p. 0408346789

koulusihteeri Heli Wahlman, p. 0403578291

sähköposti: etunimi.sukunimi@jamsa.fi

Koulun sähköposti on koulu.jyk@jamsa.fi

Muun henkilökunnan tiedot löytyvät Yhteystiedot -linkistä.

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko17

26 April 2021 Thursday
27 April 2021 Thursday
28 April 2021 Thursday
29 April 2021 Thursday
30 April 2021 Thursday
1 May 2021 Thursday
2 May 2021 Thursday

Viikko18

3 May 2021 Thursday
4 May 2021 Thursday
5 May 2021 Thursday
6 May 2021 Thursday
7 May 2021 Thursday
8 May 2021 Thursday
9 May 2021 Thursday

Viikko19

10 May 2021 Thursday
11 May 2021 Thursday
12 May 2021 Thursday
13 May 2021 Thursday
14 May 2021 Thursday
15 May 2021 Thursday
16 May 2021 Thursday

Viikko20

17 May 2021 Thursday
18 May 2021 Thursday
20 May 2021 Thursday
21 May 2021 Thursday
22 May 2021 Thursday
23 May 2021 Thursday

Viikko22

31 May 2021 Thursday
1 June 2021 Thursday
2 June 2021 Thursday
3 June 2021 Thursday
4 June 2021 Thursday
5 June 2021 Thursday
6 June 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Seuraavat tapahtumat

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä