Juokslahden koulu

Juokslahden koulu

Tervetuloa Juokslahden koulun kotisivuille!

Juokslahden koulussa opetusta annetaan vuosiluokille 1-6.

Juokslahden koulu
Niemenkyläntie 145
42140 Juokslahti

Rehtori Tuija Huikuri, puh. 040 702 8379
Apulaisrehtori Jaana Hartus, puh. 040 755 0178
Yhteysopettaja Heidi Mäkelä, puh. 040 350 9907
Erityisopettaja Hanna Pääkylä, puh. 040 712 2484, sekä Heidi Leppänen ma-ti-ke, puh. 050 3640515
Koulusihteeri Jaana Huovinen, puh. 040 712 2490

Länsilinjat, puh. 040 176 4411

Taksien yhteystiedot:
Silvasti 0400-342121
Jahkola 0400-385229
Sandelin 040-5576254

Muistattehan!
Jos lapsi jää aamulla pois koulusta sairauden tms. syyn vuoksi, ilmoittakaa puhelimella heti asianomaiselle autoilijalle. Näin vältytään sekaannuksilta ja autot pysyvät aikataulussaan.


Etäopetus poikkeusoloissa

Poikkeusolojen aikana lähetettyjä ohjeita ja tiedotteita sekä etäopetukseen järjestämiseen liittyviä ohjeita on kerätty Etäopetus-sivustolle. 
Sivut ovat Jämsä -perusopetus sivuilla (avautuu uuteen ikkunaan).

Kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko17

26 April 2021 Thursday
27 April 2021 Thursday
28 April 2021 Thursday
30 April 2021 Thursday
1 May 2021 Thursday
2 May 2021 Thursday

Viikko18

3 May 2021 Thursday
4 May 2021 Thursday
5 May 2021 Thursday
6 May 2021 Thursday
7 May 2021 Thursday
8 May 2021 Thursday
9 May 2021 Thursday

Viikko19

10 May 2021 Thursday
11 May 2021 Thursday
12 May 2021 Thursday
13 May 2021 Thursday
14 May 2021 Thursday
15 May 2021 Thursday
16 May 2021 Thursday

Viikko20

17 May 2021 Thursday
18 May 2021 Thursday
19 May 2021 Thursday
20 May 2021 Thursday
21 May 2021 Thursday
22 May 2021 Thursday
23 May 2021 Thursday

Viikko21

24 May 2021 Thursday
25 May 2021 Thursday
26 May 2021 Thursday
27 May 2021 Thursday
28 May 2021 Thursday
29 May 2021 Thursday
30 May 2021 Thursday

Viikko22

31 May 2021 Thursday
1 June 2021 Thursday
2 June 2021 Thursday
3 June 2021 Thursday
4 June 2021 Thursday
5 June 2021 Thursday
6 June 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä